Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

“Pegaza pagalms” aicina uz Jāņu burziņu Liepājā

Liepājas kultūras vieta “Pegaza pagalms” līgotājus 23. jūnijā aicina uz Jāņu burziņu, portālu “ReKurZeme” informē SIA “Liepaja Music” sabiedrisko attiecību speciāliste Viktorija Gaiķe.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rosība pagalmā sāksies jau pulksten 17, kad varēs iesildīties ar gardu zupu un Jāņu dzērieniem. Kopš neatminamiem laikiem Jāņos ar zāļu vainagu rotājās gan sievietes, gan vīrieši, gan bērni un pat mājlopi tika pie savas auglības rotas. Mūsdienās pilsētā dzīvojošie pie sava Jāņu vainaga pārsvarā tiek, to nopērkot no prasmīgiem sava aroda meistariem. Taču vislabākais vainags ir pašu pītais, un uzpīt tādu būs iespēja arī tiem, kuri svinēs svētkus “Pegaza Pagalmā”. Par to, lai vainags izdotos, parūpēsies Vineta Solovjova.

No pulksten 19 “Pegaza Pagalmā” notiks lustes ar dziesminiecēm Zandu Štrausu un Maiju Kalniņu. Tas nozīmē, ka būs iespēja gan klausīties dziesmas, gan tās kopā sadziedāt. Aplīgošana turpināsies ar dažādām izdarībām sev un pārējiem par prieku. Naskākajiem un izdarīgākajiem lustētājiem esam sagatavojuši dažādus labumus un pārsteigumus. Vakara turpinājumā no pulksten 22 aicina nodoties dančiem Jāņu ballītē ar dziedātāju Andri Ērgli un ģitāristu Māri Kupču.

Ieeja Jāņu burziņā – brīva.

Jāatceras, ka atbilstoši spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem, bērni, kuri nav sasnieguši 16 gadu vecumu, no pulksten 22 līdz sešiem rītā nedrīkst atrasties sabiedriskā vietā bez vecāku, aizbildņa, audžuģimenes, bērnu aprūpes iestādes vadītāja vai viņu pilnvarotas pilngadīgas personas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.