Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Piensaimnieku kooperatīvās sabiedrības “Dzēse” apgrozījums pērn palielinājās par 20,8%

Piensaimnieku kooperatīvā sabiedrība “Dzēse” pērn strādāja ar 3,233 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 20,8% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kooperatīva peļņa bija 228 210 eiro pretstatā zaudējumiem gadu pirms tam, liecina “Firmas.lv” publiskotā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kooperatīva gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka pērn pieauga realizētā piena cena, bet saruka biedru skaits. Kooperatīva darbība tika stabilizēta un pielāgota esošajai situācijai, vēsta LETA.

Pagājušajā gadā “Dzēse” labiekārtoja remontdarbnīcas un autotransporta mazgātavu. Kooperatīvam 2022.gadā piederēja 18 automašīnas un četras piekabes. Kā norādīts vadības ziņojumā, darbnīcas ir aprīkotas ar modernām iekārtām remontdarbu veikšanai. Brīvas jaudas gadījumā remontdarbu pakalpojumi tiek sniegti kooperatīvu biedriem.

“Firmas.lv” liecina, ka “Dzēse” 2021.gadā strādāja ar 2,677 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,8% mazāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kooperatīvs cieta zaudējumus 110 240 eiro apmērā pretstatā peļņai gadu pirms tam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Dzēse” ir reģistrēts 1997.gadā. Kooperatīva galvenais uzdevums ir rūpēties par biedru saražotā piena savākšanu, transportēšanu un realizāciju, atbilstoši pēc iespējas izdevīgākiem noteikumiem.

Foto – Pixabay

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.