Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Pilna servisa ilgtermiņa auto noma pieejama arī Latvijā

Plāno pirkt vai ņemt līzingā jaunu vai mazlietotu auto? Nesteidzies. Tagad arī Latvijas iedzīvotājiem un uzņēmumiem ir pieejams jauns pakalpojums – ilgtermiņa pilna servisa auto noma, kas var būt noderīgs arī Tev.

Pilna servisa auto nomas priekšrocības
Gandrīz ikvienam auto vadītajam patīk braukt, taču nepatīk viss pārējais, kas saistīts ar auto lietošanu – remonti, apkopes, nodokļi, apdrošināšana. Tas ir saprotams, jo jebkura šāda papildus darbība atņem mums naudu un, kas vēl būtiskāk – laiku.

Pilna servisa ilgtermiņa auto noma (skat.https://mobire.lv/ ) uz laiku no 12 līdz 60 mēnešiem nodrošina tieši to, ko sola. Pilns serviss šeit ietver:
• Palīdzību tieši jums piemērotākā auto izvēlē;
• Auto tehniskās apskates, apkopes un remontu;
• Maiņas auto, ja pašreizējais nav lietojams (bez papildus maksas);
• Auto apdrošināšanu un nodokļu nomaksu;
• Iespēja atgriezt nomas auto vai samainīt pret citu.

Ja vēlēsieties nomas perioda beigās auto izpirkt, to varēsiet izdarīt, taču, iespējams, gribēsiet pārslēgt līgumu un saņemt lietošanā jaunu, modernāku nomas auto?

Īpašā priekšrocība – ilgtermiņa auto īre samērā bieži būs finansiāli izdevīgāka kā auto līzings. Arī tikt pie auto varēsiet pavisam ātri, kas ir īpaši nozīmīgi tieši šobrīd, kad ar auto piegādēm mēdz būt problēmas.

Viss, kas Jums jādara ir jānoslēdz līgums un pēc tam jāmaksā ikmēneša rēķins. Visu pārējo izdarīs auto iznomātājs – Mobire.

Kurš var pieteikties šim pakalpojumam?
Pilna servisa auto noma ir pieejama gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Pirmie to izvēlas sirdsmieram, jo atkrīt visas rūpes un var arī nedaudz ietaupīt.

Savukārt uzņēmēji dod priekšroku auto ilgtermiņa nomai, jo tas ļauj būtiski optimizēt naudas plūsmu un koncentrēties savai uzņēmējdarbībai. Iespējams, tas var nešķist būtiski, ja tiek iznomāts viens vai divi auto, taču ir uzņēmumi, kuru auto parkā ietilpst vairāki desmiti vai pat simti transportlīdzekļu. Arī šādā scenārijā rūpes par auto parka vadību un apkopi uzņemsies auto iznomātājs.

Cik izmaksā auto ilgtermiņa īre?
Ikmēneša rēķina apmērs sākas no 199 EUR/mēnesī. Konkrētas izmaksas Jūsu gadījumā būs atkarīgas no iznomāto auto skaita, veida, nomas perioda un dažiem citiem mainīgajiem. Ja vēlaties nomas perioda beigās auto atpirkt, to vēlams pateikt jau līguma slēgšanas brīdī, lai varam šo punktu iekļaut līgumā.

Precīzākam ieskatam iesakām apmeklēt Mobire Latvija mājaslapu. Auto nomas katalogā varēsiet atlasīt automašīnas pēc markas, modeļa, degvielas un ātrumkārbas veida. Ja neatrodat meklēto vai rodas kādi papildus jautājumi, atrakstiet uz info@mobire.lv vai piezvaniet pa tālr. 29407722. Jebkuras konsultācijas ir bez maksas un pilnīgi iespējams, ka mums ir pieejams arī jūsu kārotais auto, tikai tas vēl nav ielikts katalogā.

Atvēliet laiku būtiskākām lietām un sasniedziet izvirzītos mērķus. Rūpes par auto tehnisko apkopi un pārējiem sīkumiem uzņemsies Mobire. Jums atliks tikai braukt.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.