Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Plastmasas logu izvēle: Ko ņemt vērā?

Logi ir svarīgs ikvienas ēkas elements. Tie pilda ne tikai estētiskās, bet arī praktiskās funkcijas, tādēļ tie ir jāizvēlas rūpīgi. Viens no populārākajiem variantiem šobrīd ir PVC logi – praktiski, viegli kopjami, izturīgi un pieejami dažādās krāsu variācijās.

Lai izvēlētos labāko variantu, uzmanība ir jāpievērš arī logu kvalitātei, ko lielā mērā nosaka logu ražotājs. Izvēlieties pieredzējušu, labi novērtētu tirdzniecības vietu, lai būtu drošs, ka saņemsiet lielisku ilgtermiņa risinājumu.

Apskatot dažādu tirdzniecības vietu piedāvājumus, noskaidrojiet arī to, vai tiek nodrošināta logu montāža – tehnoloģiski pareizs montāžas process ir ļoti svarīgs ilgtspējīga rezultāta nodrošināšanā. Būtisks aspekts ir arī garantija – jo lielāks garantijas laiks, jo kvalitatīvāki piedāvātie logi.

Protams, logu ilgtspējība atkarīga arī no to kopšanas – pirms iegādes iepazīstieties ar to kopšanas prasībām.

“Labo logu aģentūra” – kvalitatīvi plastmasas logi

Ja ir aktuāli kvalitatīvi plastmasas logi, ieskatieties uzņēmuma “Labo logu aģentūra” piedāvājumā un izvēlieties savām vajadzībām piemērotāko risinājumu. Izvēloties logus no “Labo logu aģentūras”, saņemsiet zinošu speciālistu konsultācijas un 5 gadu garantiju. Turklāt šeit ir pieejama arī logu montāža.

Atkarībā no nodrošinātās siltumizolācijas, PVC logi iedalāmi trīs klasēs:

 Ekonomiskās klases logi piemēroti dārza mājām un citām ēkām bez īpašām siltumizolācijas prasībām;
 Uzlabotais variants visbiežāk tiek izvēlēts sērijveida dzīvojamās mājās. Labākam siltumizolācijas līmenim var izvēlēties divu vai trīs pakešu logus ar termorāmīti;
 Energoefektīvā klase ir teicama izvēle privātmājās, īpaši tur, kur par apkuri jāmaksā pēc patēriņa.

“Labo logu aģentūra” piedāvā plastmasas logus ar divu un trīs stiklu paketēm. Vajadzības gadījumā logi var tikt aprīkoti ar īpašu termorāmīti, kas nodrošina ne tikai labāku siltumizolāciju, bet arī augstāku skaņas izolāciju un lielāku drošības līmeni.

Ir padomāts arī par papildfunkciju pieejamību, piemēram, pieejami tonēti un dekoratīvi logu stikli, drošības sistēma pret ielaušanos, bērnu drošības sistēma, insektu tīkli.

Uzņēmuma piedāvājumā ir ne tikai kvalitatīvi plastmasas, bet arī koka un alumīnija logi. Ieskatieties piedāvājumā www.labologuagentura.lv un izvēlieties savām vajadzībām piemērotāko risinājumu!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.