Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Populārākās krūšu operācijas

Ne katra sieviete ir apveltīta ar dabiski formīgām un izteiksmīgām krūtīm. Krūšu plastiskā ķirurģija ietver plašu procedūru klāstu. Šīs procedūras ir pielāgotas jūsu individuālajām vajadzībām un kosmētiskajiem mērķiem, sākot no izmēra palielināšanas līdz krūšu rekonstrukcijai un samazināšanai.

Krūšu palielināšana

Krūšu palielināšana ir vispopulārākais plastiskās ķirurģijas veids. To ik gadu veic tūkstošiem pacientu visā pasaulē, tās mērķis ir palielināt krūšu izmēru, izmantojot implantus. Parasti tiek izmantoti silikona krūšu implanti. Krūšu eksplantācija jeb krūšu implanta izņemšana ir vēl viena iespēja sievietēm, kuras nav apmierinātas ar rezultātiem vai ir bijušas tādas komplikācijas kā sāpes vai implanta plīsums.

Krūšu pacelšana

Krūšu noslīdēšanai ir dažādas pakāpes, un tās pamatā ir krūtsgala novietojums attiecībā pret kroku zem krūtīm. Krūšu pacelšana uzlabo izskatu, padarot krūtis jauneklīgākas, savelkot lieko ādu un mainot krūtsgala stāvokli. Krūšu pacelšanu var apvienot ar palielināšanu ar implantiem.

Krūšu rekonstrukcija

Daudzas krūts vēzi pārcietušās sievietes cīnās ar savu sievišķības sajūtas atgūšanu pēc vienas vai dubultas mastektomijas vai lumpektomijas. Krūšu rekonstrukcija parasti tiek veikta, lai atjaunotu krūtis un sievietes figūras aprises. Sievietēm ir vairākas krūšu rekonstrukcijas iespējas, no kurām dažas var veikt mastektomijas vai lumpektomijas laikā – uz implantiem balstītu vai autologo audu krūšu rekonstrukcija un lumpektomijas defektu korekcija.

Krūšu samazināšana

Pārāk lielas krūtis var izraisīt diskomfortu, sākot no hroniskām muguras, kakla un plecu sāpēm līdz ādas kairinājumam un nespējai veikt dažādas fiziskas darbības. Krūšu samazināšana to novērš, likvidējot liekos krūšu audus un optimāli uzlabojot krūšu izmēru, formu un stāvokli. Ja jums ir asimetriskas krūtis, krūšu samazināšana var nodrošināt vienmērību, to var panākt arī ar krūšu palielināšanu.

‘’Ādažu privātslimnīcas” sertificētie plastikas ķirurgi piedāvā plašu krūšu ķirurģijas spektru un var palīdzēt jums noteikt labāko veidu, kā sasniegt vēlamos rezultātus. Speciālistiem ir vairāk nekā 30 gadu pieredze šādu procedūru veikšanā, kas vieš uzticību un pārliecību par labāko sasniedzamo rezultātu.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.