Porziņģim 24 punkti “Mavericks” zaudējumā

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis trešdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā guva 24 punktus, taču viņa pārstāvētā Dalasas “Mavericks” cieta zaudējumu.

“Mavericks” izbraukuma spēlē ar rezultātu 94:95 (30:20, 13:35, 26:17, 25:23) piekāpās Sakramento “Kings”, vēsta LETA.

Spēles liktenis izšķīrās ceturtās ceturtdaļas pēdējās 33 sekundēs. Vispirms Porziņģis precīzi meta no soda metienu līnijas un panāca Dalasas vienībai divu punktu pārsvaru (94:92), taču uzvaras metienu līdz ar beigu sirēnu guva “Kings” basketbolists Čimezi Metu, sagādājot mājiniekiem uzvaru, kas ļāva pārtraukt trīs zaudējumu sēriju.

Latvijas basketbolists laukumā bija 34 minūtes un 51 sekundi, kuru laikā guva 24 punktus, realizējot septiņus no 13 divu punktu metieniem, vienu no sešiem tālmetieniem un septiņus no astoņiem soda metieniem. Viņš arī izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, trīs reizes rezultatīvi piespēlēja, pārtvēra vienu pretinieku piespēli, bloķēja trīs pretinieku metienus, trīs reizes kļūdījās, sakrāja divas personīgās piezīmes un noslēdza spēli ar +/- rādītāju +2.

Dalasas vienībā rezultatīvākais ar 25 gūtajiem punktiem un sešām rezultatīvām piespēlēm bija Džeilens Bransons.

Mājinieku rindās ar 16 punktiem izcēlās Diārons Fokss, bet 14 punktus pievienoja Devions Mičels un Herisons Bārnss.

“Mavericks” ar 16 uzvarām un 18 zaudējumiem Rietumu konferencē ierindojas astotajā vietā, tikmēr “Kings” ar 15 uzvarām un 21 zaudējumu ieņem 11.vietu.

Nākamo maču Porziņģa pārstāvētā vienība aizvadīs piektdien, atkal izbraukumā tiekoties ar “Kings”.