Porziņģis ar “double-double” sezonas pirmajā spēlē sekmē “Wizards” uzvaru

Kristaps Porziņģis un Džeilens Smits. Foto. AP.Scanpix

Liepājas basketbolists Kristaps Porziņģis trešdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonas pirmajā spēlē guva 15 punktus un izcīnīja desmit atlēkušās bumbas, viņa pārstāvētajai Vašingtonas “Wizards” komandai izcīnot uzvaru.

Vašingtonas basketbolisti viesos ar rezultātu 114:107 (36:25, 24:27, 27:25, 27:30) guva virsroku pār Indiānas “Pacers”, vēsta LETA.

Porziņģis maču sāka starta pieciniekā, spēlējot 31 minūti un 46 sekundes, kuru laikā grozā raidīja četrus no deviņiem divpunktu metieniem, vienu no pieciem tālmetieniem un četrus no sešiem “sodiņiem”. Liepājnieks arī atdeva trīs rezultatīvas piespēles, bloķēja divus metienus, pieļāva divas kļūdas un divreiz pārkāpa noteikumus. “Wizards” ar Porziņģi laukumā iemeta par septiņiem punktiem vairāk nekā ielaida.

Iesildīšanās laikā Porziņģis pagrieza potīti un, kā pēc mača medijiem atzina basketbolists, spēles laikā tas viņam sagādājis diskomfortu.

“Wizards” komandā rezultatīvi bija arī Bredlijs Bīls, kurš guva 23 punktus, un Kails Kuzma, kurš atzīmējās ar 22 punktiem un 13 bumbām zem groziem.

“Pacers” rindās 26 punktus guva Tairīss Halibērtons, bet 19 punkti bija debitantam Benediktam Maturinam.

“Wizards” lielākoties ar Bīla un Porziņģa sniegumu sešās minūtēs sasniedza desmit punktu robežu. Tāpat abi basketbolisti pēc tam, kad “Pacers” otrās ceturtdaļas vidū ar deviņiem punktiem pēc kārtas panāca 43:44, atbildēja ar izrāvienu 12:2, šajā nogrieznī abiem kopā gūstot deviņus punktus.

Savainojuma dēļ maču nepabeidza “Wizards” uzbrucējs Deni Avdija.

Nākamo spēli Porziņģa pārstāvētā komanda aizvadīs piektdien, kad mājās uzņems Čikāgas “Bulls”.