Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Porziņģis gūst septiņus punktus “Celtics” zaudējumā

Kristaps Porziņģis starp savas bijušās komandas spēlētājiem. Foto. AFP. Scanpix

Liepājas basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien guva septiņus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas spēļu otrās kārtas mačā, kurā viņa pārstāvētā Bostonas “Celtics” komanda piedzīvoja zaudējumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pērnā gada čempione “Celtics” Austrumu konferences pusfināla ceturtajā mačā izbraukumā ar rezultātu 113:121 (39:28, 23:23, 23:37, 28:33) zaudēja Ņujorkas “Knicks” komandai. Sērijā līdz četrām uzvarām “Knicks” ir vadībā ar 3-1, vēsta LETA.

Porziņģis laukumā pavadītajās 24 minūtēs un 16 sekundēs neiemeta abus tālmetienus, bet realizēja divus no četriem divpunktu metieniem un trīs no sešiem soda metieniem. Viņa kontā bija arī četras atlēkušās bumbas, viena pārtverta bumba un viena piezīme, iekrājot +/- rādītāju nulle

“Celtics” rindās rezultatīvākais ar 42 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām bija Džeisons Teitams, 23 punktus pievienoja Deriks Vaits, bet Džeilens Brauns iekrāja 20 punktus un septiņas bumbas zem groziem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Knicks” komandā rezultatīvākais ar 39 punktiem un 12 rezultatīvām piespēlēm bija Džeilens Bransons, bet pa 23 punktiem pievienoja Mikals Bridžess un Karls Entonijs Taunss, kurš arī izcīnīja 11 atlēkušās bumbas.

Ceturtās ceturtdaļas izskaņā labās kājas savainojumā bez kontakta ar kādu no pretinieku spēlētājiem iedzīvojās “Celtics” līderis Teitams, kurš mačā pēc tam vairs neatgriezās. “Celtics” pagaidām nav pavēstījusi, cik nopietna trauma ir Teitamam.

Sērijas piektā spēle notiks Bostonā un sāksies plkst.2 ceturtdienā pēc Latvijas laika.

“Celtics” pamatturnīrā Austrumu konferencē bija otrā un “play-off” pirmajā kārtā ar 4-1 pārspēja Orlando “Magic”, savukārt konferences trešās vietas ieguvēja “Knicks” ar 4-2 bija pārāka pār Detroitas “Pistons”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.