Potītes traumu guvušais Porziņģis aizvadījis vieglus treniņus

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis, kurš pirmdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pirmssezonas pārbaudes spēlē guva potītes traumu, aizvadījis vieglus treniņus, vēsta ASV mediji.

Porziņģis pirmdien guva 20 punktus un iedzīvojās nelielā savainojumā, bet Vašingtonas “Wizards” viesos ar rezultātu 116:107 pārspēja Šarlotas “Hornets” vienību, vēsta LETA.

Latvietis laukumā pavadīja tikai 15 minūtes un 50 sekundes, jo otrās ceturtdaļas izskaņā savainoja potīti un devās uz ģērbtuvēm, mačā vairs nepiedaloties. Tomēr kā pēc spēles norādīja komandas galvenais treneris Vess Anselds, latvieša savainojums nav nopietns.

Otrdien Porziņģis bija kopā ar komandas biedriem “Wizards” atklātajā treniņā, taču nestrādāja kopējā grupā. Kā medijiem atklāja Latvijas basketbolists, viņš aizvadījis vieglus skriešanas treniņus un juties labi. Tāpat Porziņģis uzsvēra, ka savainojums bija maznozīmīgs, un, ja tā būtu bijusi regulārā čempionāta vai izslēgšanas turnīra spēle, viņš būtu atgriezies laukumā.

“Puslaika pārtraukumā viņš teica, ka grib spēlēt, taču es atbildēju, ka labāk neriskēt,” pēc otrdienas treniņa sarunā ar medijiem stāstīja Anselds. “Ja tas būtu pamatturnīrs, viņš, iespējams, atgrieztos laukumā. Viss ir pārbaudīts un ceru, ka jau rītdien viņš varēs pilnvērtīgi piedalīties treniņā.”

Ar Covid-19 nesaistītas saslimšanas dēļ pirmdienas mačā nepiedalījās Bredlijs Bīls, kuram vēl ir nelieli simptomi. Piesardzības dēļ viņam tika piemērotas Covid-19 protokols.

Tikmēr Porziņģis sarunā ar žurnālistiem pastāstīja, ka jūtās ļoti labi un pakāpeniski iekļaujas spēļu ritmā. Piektdien “Wizards” pēdējā pārbaudes mačā viesosies pie Porziņģa savulaik pārstāvētās Ņujorkas “Knicks”.

“Ja lēmums būtu jāpieņem man, tad es spēlētu. Kopš vakardienas nav bijis strauju treniņu, tāpēc nezinu, kā būs spēles situācijās. Cerams, ka līdz piektdien būšu pietiekami vesels, lai spēlētu,” teica Porziņģis.

Pirmā pamatturnīra spēle “Wizards” ieplānota 19.oktobrī viesos pret Indiānas “Pacers”.