Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Priekulē piektdien tomēr neiebūvēs VUGD jaunā depo kapsulu

Piektdien, 20. maijā, Priekulē (Galvenā iela 6) Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta jaunā depo paredzētais kapsulas iemūrēšanas pasākums tiek pārcelts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākums tiek pārcelts uz nenoteiktu laiku. Tiklīdz vienosimies ar iesaistītajām pusēm par norises datumu, informēsim. Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām, portālam “ReKurZeme” ziņo Nodrošinājuma valsts aģentūras Administratīvi-juridiskā un iepirkumu nodrošinājuma departamenta Personāla vadības un organizatoriskā darba nodaļas Sabiedrisko attiecību speciāliste Vendija Pikše-Kučma.

Iepriekš bija plānots, ka kapsulas iemūrēšanas pasākums notiks piektdien, ka tajā piedalīsies un klātesošos uzrunās Iekšlietu ministrijas vadība, Nodrošinājuma valsts aģentūras direktore Ramona Innusa, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieks ģenerālis Oskars Āboliņš, Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks, SIA “RERE Grupa” valdes priekšsēdētājs Guntis Āboltiņš-Āboliņš, kā arī Dienvidkurzemes novada pašvaldības priekšsēdētājs Aivars Priedols.

Iekšlietu ministrijas padotībā esošā Nodrošinājuma valsts aģentūra sadarbībā ar A/S “UPB” izstrādājusi tipveida Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta depo ēku projektus, uz kura pamata šobrīd SIA “RERE Grupa” veic būvdarbus.

Iekšlietu nozares budžeta prioritātes ir atlīdzība, izglītība, darba apstākļu uzlabošana un augstas kvalitātes pakalpojumi sabiedrībai. Iekšlietu nozares infrastruktūras attīstībai paredzēta jaunu VUGD depo būvniecība Kandavā, Saulkrastos, Rūjienā, Aizputē, Priekulē, Dagdā, Ilūkstē un Iecavā. Šajos centros vienuviet plānots izvietot gan ugunsdzēsības depo, gan Valsts policijas un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta struktūrvienības. Savukārt no Eiropas Savienības Atveseļošanas fonda līdzekļiem šādus centrus iecerēts uzbūvēt Liepājā, Daugavpilī, Madonā, Alūksnē, Līvānos, Salacgrīvā, Talsos, Tukumā, kā arī, iespējams, Viļānos un Alsungā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.