Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Profesionāls grāmatvedis ir pamats uzņēmuma attīstībai un ilgtspējai

Uzņēmēji ražo preces un sniedz pakalpojumus ar mērķi gūt peļņu, taču ne visiem izdodas gūt panākumus. Kļūdaini izvēlēta biznesa stratēģija, nepareizi aprēķini, ārēji satricinājumi, nespēja nomaksāt nodokļus, naudas plūsmas problēmas un daudzi citi iemesli var būt par iemeslu uzņēmuma darbības pārtraukšanai. Profesionāls grāmatvedis šajā stāstā var pildīt ne tikai atbalsta, bet arī padomdevēja funkciju. Savukārt labs padoms mūsdienās ir pat vairāk kā zelta vērts un tajā noteikti ir vērts ieklausīties.

Grāmatvedis uzņēmumā vai kā ārpakalpojumu sniedzējs
Katram uzņēmuma ir vajadzīgs savs grāmatvedis. Tas var būt uzņēmuma darbinieks vai firma, kas nodrošina grāmatvedību kā ārpakalpojumu. Pēdējos gados, pateicoties moderno tehnoloģiju attīstībai, ārpakalpojumu grāmatvedības pakalpojumi kļūst aizvien populārāki un tos izmanto uzņēmumi visā Latvijā.

Ārpakalpojumu grāmatvedība ļauj uzņēmējiem Liepājā, Ventspilī, Talsos vai Tukumā, sadarboties ar grāmatvedības uzņēmumu Rīgā. Visus dokumentus, pavadzīmes un rēķinus var pārsūtīt caur internetu vai nosūtīt ar kurjeru. Šāda iespēja nodrošina, ka uzņēmējiem ārpus galvaspilsētas ir pieejami profesionāli grāmatvedības pakalpojumi par izdevīgu cenu.

Galvenā priekšrocība ārpakalpojumiem, protams, nav tikai cena, bet kompetence un pastāvīgā pieejamība. Pieņemot darbā vienu cilvēku, kas pilda grāmatveža funkcijas varam paļauties tikai uz viņa zināšanām, bet, kas notiek slimības vai atvaļinājuma laikā?

Grāmatvedības firmās strādā vairāki grāmatveži, kas var viens otru aizvietot, bet tas vēl nav viss. Katram no grāmatvežiem ir plaša pieredze sadarbībā ar dažādu jomu uzņēmējiem. Tas ļauj veiksmīgāk atrisināt pat sarežģītus jautājumus un sniegt konsultācijas par nodokļu, finanšu un grāmatvedības jautājumiem.

Birojsbbp grāmatvedības pakalpojumu komanda nozarē strādā jau no 2007. gada un šajā laikā ir sadarbojusies ar ļoti daudziem uzņēmumiem. Biroja darbība ir licencēta, civiltiesiski apdrošināta un visi darbinieki strādā saskaņā ar grāmatveža ētikas pamatprincipiem. Darba pienākumi tiek veikti godprātīgi, objektīvi, profesionāli un konfidenciāli. Jebkura sadarbības laikā iegūtā informācija trešajām pusēm netiek izpausta, izņemot situācijas, kad šāds pienākums ir paredzēts likumā vai ir saņemta atļauja no klienta.

Grāmatvedības uzņēmums kā sadarbības partneris
Neviens uzņēmums ilgtermiņā nevar izdzīvot bez profesionāla grāmatveža. Arī tie uzņēmumi, kas ražo dārgus un pieprasītus produktus ir spiesti maksāt nodokļus, iesniegt atskaites, pārskatus, ziņojumus un plānot naudas plūsmu.

Labākie grāmatveži ne tikai izpilda minimālās funkcijas, bet arī var konsultēt par grāmatvedības vai nodokļu jautājumiem. Darbinieki, kas spēj to izdarīt paceļas jau nākamajā līmenī un var tikt uzskatīti par uzņēmēja partneri. Pieredzējuši grāmatveži arī var ieteikt labākos risinājumus finansējuma piesaistei, nodokļu maksāšanas režīma izvēlei vai uzņēmējdarbības paplašināšanai Latvijā vai ārzemēs.

Grāmatvedības cenas
Grāmatvedības pakalpojumu izmaksas ir atkarīgas no vairākiem faktoriem. Pats galvenais nenoliedzami ir veicamo darbu apjoms (grāmatojumu skaits). Uzņēmums ar vienu darbinieku un pāris darījumiem mēnesī maksās mazāk nekā uzņēmums ar pieciem darbiniekiem un vairākiem simtiem darījumu. Precīzas grāmatvedības pakalpojumu cenas varat noskaidrot uzņēmuma mājaslapā vai sazinoties elektroniski. Minimālās izmaksas sākas no 30 EUR mēnesī.

Pakalpojumu cenas

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.