Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Radošās tikšanās ar Janu Egli un Aivaru Eipuru

Piejūras pilsētu literārā akadēmija (PPLA) aicina uz tiešsaistes pasākumiem – trešdien, 16. martā, pulksten 18 praktiskā nodarbība “Pavasara dialogi” ar rakstnieci un dzejnieci Janu Egli un ceturtdien, 17. martā, pulksten 12 tikšanās “Iedvesma un profesionālās iemaņas” ar Aivaru Eipuru.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Februāra praktiskajā nodarbībā PPLA dalībnieki saņēma mājasdarbu: dzejas aizbildņiem jāuzraksta dzejolis vai dzejoļu cikls par tēmu “Pavasara tuvošanās” (nebanāli par banālo, kā uzsvēra meistardarbnīcas vadītāja Jana Egle), savukārt prozas pārstāvjiem – par jebkādu tēmu jebkura žanra teksts, kas sastāvētu no dialogiem. Tika iesūtīti vairāk nekā 30 mājasdarbi. 16. martā tiešsaistē notiks šo tekstu apspriešana kopā ar praktikuma vadītāju Janu Egli (drīkst piedalīties arī tie, kuri mājasdarbu neizpildīja), portālu “ReKurZeme” informē Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve Gunita Lagzdiņa-Skroderēna.

Pasākumu apmeklē šeit:
https://us02web.zoom.us/j/6162135238?pwd=c09uK0kxakJhWVg2Qm5EM3JRbDNsdz09
(ID: 616 213 5238, parole: Gd4Gkp).

Savukārt 17. martā tiešsaistē tikšanās ar dzejnieku un dzejas konsultantu Aivaru Eipuru, kurš runās par literārajām aktivitātēm Latvijā, dalīsies pieredzē par iedvesmas un iemaņu nozīmi, kā arī iepazīstinās ar savu dzeju un aicinās pasākuma dalībniekus uzrakstīt dzejoli visiem kopā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumu apmeklē šeit:
https://us02web.zoom.us/j/6162135238?pwd=c09uK0kxakJhWVg2Qm5EM3JRbDNsdz09
(ID: 616 213 5238, parole: Gd4Gkp).

Ja interesē šāda veida aktivitātes (lekcijas, meistarklases un tikšanās ar atzītiem rakstniekiem, dzejniekiem un dramaturgiem), raksti: gunita.skroderena@gmail.com, un saņemsi visu informāciju par gaidāmajām PPLA nodarbībām un pasākumiem. Visu nodarbību apmeklējums ir brīvprātīgs, un jauni dalībnieki droši var pievienoties jebkurā brīdī. PPLA nodarbībās jau pabijušie dalībnieki atzīst, ka jūtas lieliski, atrodoties starp tik radošiem cilvēkiem, un draudzīgajā un atbalstošajā vidē gandrīz ikvienam veras vaļā rakstīšanas čakra.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.