Foto – Elīna Zvaigzne

Trešdien, 29. decembrī, Grobiņas Sporta centrā Latvijas Reģionālajā basketbola līgā bija Dienvidkurzemes novada komandu derbijs. BK “Nīca/BL inženiertīkli” ar 82:62 (18:17; 24:11; 19:15; 21:19) uzvarēja basketbola klubu “Grobiņa”.

Pirmās desmit minūtes aizritēja līdzīgā cīņā, bet otrajā ceturtdaļā nīcenieki jau spēja iekrāt pārsvaru, apspēlējot pretinieku taktiski un tiekot pie brīviem metieniem. Pēc pirmā puslaika “Nīca/BLi” bija vadībā ar 42:28, ziņo Nīcas komanda.

Trešā un ceturtā ceturtdaļa aizritēja līdzīgā cīņā, nīceniekiem vēl nedaudz palielinot savu pārsvaru. Visā mačā Nīcas basketbolisti svinēja uzvaru ar 82:62.

Reģionālās basketbola līgas Rietumu grupā “Nīca/BLi” ir otrajā vietā aiz BK “Jaunpils”, Jauno gadu sagaidot ar bilanci – septiņas uzvaras un viens zaudējums. “Grobiņa” šobrīd ir trešajā vietā. Tās kontā ir sešas uzvaras un divi zaudējumi.