Sadala pirmos punktus Liepājas amatieru telpu futbola čempionātā

Svētdien, 4. decembrī, tika uzsākts Liepājas pilsētas amatieru telpu futbola čempionāts, kas divās līgās pulcē 12 komandas. Liepājas Olimpiskā centra zālē tika aizvadītas četras spēles, kuru laikā tika sadalīti pirmie čempionāta punkti.

Čempionāts tika atklāts ar spēli starp B līgas komandām “RT Metāls” un “A.B.A.kompānija/Latiron”. Lai gan čempionāta un spēles pirmos vārtus guva “A.B.A.kompānija/Latiron” pārstāvji, spēle pavērsās “RT Metāls” gultnē. Acīmredzot, ielaistie vārti viņus tikai saniknoja, pēc kuriem “RT Metāls” guva septiņus vārtus, nodrošinot sev trīs punktus un ļoti pārliecinošu uzvaru, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pilsētas amatieru futbola čempionāta organizatore Sanda Iesalniece.

A līgas vienības “TEM/LV Agroo” un “Medze/BL Serviss” spēlē izcēlās ar ļoti aizraujošu un
kvalitatīvu telpu futbolu. Abām komandām vairākas lieliskas vārtu gūšanas iespējas, tomēr šajā reizē sekmīgāki izrādījās tieši “Medze/BL Serviss” futbolisti, kas, spēles beigu svilpei skanot, svinēja uzvaru ar 2:1.

Kā nākamās laukumā devās “Liepāja Beach cafe” un “SLV Pluss” komandas. Abas komandas spēli
uzsāka salīdzinoši piesardzīgi, tomēr “Liepaja Beach café” spēles laikā ieguva pārsvaru gan spēles, gan rezultāta ziņā. Čempionāta pirmo “hat-trick” sev un trīs punktus komandai nokārtoja vien 16 gadus jaunais Roberts Palapis.

Dienas noslēdzošajā spēlē laukumā devās “FK Nīca/OtankiMill” un “FTS Baltic”. Spēles pirmais
puslaiks tika aizvadīts Nīcas komandas zīmē. Spēles otrā puslaika sākumā nīcenieki izvirzījās vadībā ar 3:1 un teju jau šķita, ka nekas viņus nevarēs uzlauzt, tomēr “FTS Baltic” pārstāvjiem šķita citādāk. Sākumā atgūti vieni vārti, bet spēles pēdējā minūtē izlīdzināts rezultāts un panākts 3:3.