Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Sākas biļešu tirdzniecība uz koncepta “Luxury Village party” muzikālajiem vakariem

Lai popularizētu kvalitatīvu, videi draudzīgu un ilgtspējīgu dzīvesveidu savienojumā ar lauku romantiku un šarmu, Dienvidkurzemē ir radīts jauns muzikālu vakaru koncepts “Luxury Village party”. Koncerti dažādām gaumēm norisināsies unikālā vidē – iekoptā kukurūzas laukā, lai ikviens apmeklētājs šajos vakaros spētu baudīt kontrastus un pretmetus. Pasākuma atmosfēra veidota tā, lai ērti būtu visiem – gan tiem, kas sēdēs no svaigi pļauta siena gatavotos krēslos, gan tiem, kas atlaidīsies elegantos un mīkstos dīvānos.

Biļešu tirdzniecība no pirmdienas, 16. maija, ir uzsākta platformā www.ekase.lv. Pirmās trīs dienas (16., 17. un 18. maijā biļetes iepriekš pārdošanā pieejamas par 70 eiro), portālu “ReKurZeme” informē “Luxury Village party” idejas autore Evija Grāmatiņa.

Muzikālo vakaru ciklā tiks piedāvāti trīs “Luxury Village party” koncerti:
• 23. jūlijā kukurūzas lauku ar čellu skaņām pieskandinās grupa Melo–M.
Trio sastāvā muzicē trīs akadēmiski trenēti mūziķi – Miķelis Dobičins, Kārlis Auzāns un Jānis Pauls. Melo-M izvēlētais interpretāciju materiāls ir ļoti dažāds – popmūzika, rokmūzika, tautas mūzika, klasika un arī mūsdienu akadēmiskā mūzika. Čellu trio uzstājies kopā ar daudziem starptautiski atzītiem mūziķiem, kā arī koncertējis un guvis atzinību daudzās pasaules valstīs. Melo-M īpašais šarms – tā ir spēja apvienot akadēmiskās mūzikas pamatus, virtuozu izpildījumu, rokmūzikas atraktivitāti un pašiem savu stilu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
• 6. augustā Marts Kristiāns Kalniņš un pavadošā grupa klausītājiem piedāvās Imanta Kalniņa labākās dziesmas;

Marts Kristiāns Kalniņš ir profesionāli izglītots mūziķis, viņš ne tikai dzied, bet arī spēlē dažādus instrumentus. Dziedātājs grupas “Autobuss Debesīs” solists un līderis, kā arī muzikālās apvienības “Raxtu Raxti” dalībnieks. 

• 13. augustā grupa “Lauku muzikanti” aicinās uz punktiņkleitu ballīti.

Klausītāji grupu “Lauku Muzikanti” un viņu mūziku iemīļojuši gan melodiskuma dēļ, gan arī tāpēc, ka pie viņu dziesmām var arī kārtīgi izdejoties ballēs. Grupa ir spēlējuši neskaitāmos mūzikas pasākumos ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās. Viņu uzstāšanās vienmēr ir gaidīts notikums gan klausītājiem, gan pašiem mūziķiem.

Pasākuma vides radīšanai tiks izmantotas dekorācijas no dabas materiāliem vai otrreiz pārstrādājamiem izejmateriāliem, tādējādi paildzinot to mūžu un ilgtspēju. Uzkodu servēšanai tiks speciāli piemeklēti dabas materiāli, savukārt dzērienus varēs baudīt no izturīga stikla glāzēm. Siena ballītes, kuras pasākuma laikā pārtaps par ērtiem dīvāniem, tiks sagatavotas no saimniecības pļavās augušās zāles, turklāt ziemas laikā šīs pašas siena ballītes tiks izbarotas saimniecības aitu ganāmpulkam.
“Apstāšanās, lai izbaudītu mieru. Apstāšanās, lai smeltos pozitīvu enerģiju. Apstāšanās, lai novērtētu dabu un baudītu visu, ko tā var piedāvāt – smaržu, sajūtas, skaņas un garšas. Šajos īpašajos vasaras vakaros tiks atmodinātas visas maņas,” iepazīstina idejas “Luxury Village party” autore Evija Grāmatiņa.
Koncerti pieskaņoti dažādām muzikālajām gaumēm, taču katrā pasākumā vietu skaits būs ierobežots, lai saglabātu pasākuma neaizmirstamo šarmu, intimitāti un unikalitāti. Koncerta ilgums 3 stundas.

Pasākuma norises vieta: Dienvidkurzemes novads, Tadaiķu pagasts, saimniecība “Neaizmirstulītes”. P112, GPS koordinātas 56.599595, 21.278860

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.