Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Sākusies pieteikumu iesniegšana LTV īsfilmu konkursā “Latvijas kods. Latvija šodien”

Latvijas Televīzija (LTV) izsludinājusi pieteikšanos dokumentālo īsfilmu konkursam “Latvijas kods. Latvija šodien”, aģentūru LETA informēja LTV.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dokumentālā kino autori aicināti pieteikt stāstus par Latviju un latviešiem 21.gadsimtā – par vērtībām, sasniegumiem, sapņiem, arī problēmām, kā arī citām pašlaik aktuālām tēmām – klimata pārmaiņām, tehnoloģijām, sabiedrības veselību, dzīvesstilu un citām.

“Lai arī tēmu loks ir plašs, projekta pieteicējam jāpamato, kā viņa filmā atklāsies Latvijas šodienas kodi, kas autoru vēstījumā veidos dziļāku izpratni, kas ir Latvija šodien un kādā sabiedrībā dzīvojam,” norāda LTV.

Konkursā aicināti piedalīties gan sevi jau apliecinājuši kino profesionāļi, gan jaunie dokumentālā kino talanti. Ar konkursa nolikumu var iepazīties Latvijas Televīzijas mājaslapā – “ltv.lsm.lv/lv/konkursi/”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikumi konkursam iesniedzami līdz 4.februārim plkst.16, savukārt rezultātus plānots paziņot līdz 11.februārim.

Filmas, kuru tapšana tiks atbalstīta, pirmizrādi piedzīvos 2022.gada novembrī. “Latvijas kods. Latvija šodien” producents ir LTV, tas tiek īstenots ar Valsts kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu un Nacionālā Kino centra līdzdalību.

Iepriekšējos gados tapušās filmas iespējams noskatīties sabiedrisko mediju satura atskaņotājā “REplay.lv”, savukārt portālā “LSM.lv” filmas skatāmas ar subtitriem angļu valodā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.