Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Saliedēta komanda ir Aizdevums.lv sasniegumu atslēga

Viens nav darītājs – tā ir sen zināma patiesība, jo komandā ir spēks. Kopā ar domubiedriem un kolēģiem izvirzītos mērķus var sasniegt daudz ātrāk un arī pašus mērķus var izvirzīt krietni ambiciozākus. Jo vairāk darba roku nozīmē arī jaudīgāku darba tempu un apjomu. 

Par saliedētas komandas būtisko nozīmi uzņēmuma sasniegumos Aizdevums.lv pārliecinājies jau sen – pirms vairāk nekā 20 gadiem uzsākot savu darbību Latvijā. Un arī šodien, kad jau iegūta liela pieredze un uzņēmuma darbība paplašināta, atverot filiāles daudzās Latvijas pilsētās, joprojām panākumu un arī turpmākās izaugsmes atslēga ir tieši profesionālā un saliedētā komandas darbā.

Lepojamies ar saviem darbiniekiem

Uzņēmums Aizdevums.lv vienmēr ir īpaši uzsvēris, ka tieši profesionālie, pieredzes bagātie un enerģiskie darbinieki ir uzņēmuma kodols. Tā ir saliedēta komanda, kurā katram ir sava vieta, savi pienākumi un augsta atbildības sajūta pret paveicamo. Uzņēmums tiešām lepojas ar saviem darbiniekiem un izmanto katru iespēju arī to parādīt ne tikai kolektīva iekšienē, bet ar lepnumu arī stāstīt par visu komandu dažādās kampaņās sociālajos tīklos, radio un televīzijā. Jo tieši šie cilvēki veido uzņēmuma tēlu, paveic daudzveidīgo un dinamisko ikdienas darbu, kā arī dienu no dienas veicina uzņēmuma attīstību. Priecājamies, ka mums ir izdevies savā kolektīvā piesaistīt tiešām zinošus, entuziasma un darba spara pilnus cilvēkus!

Pateicība un novērtējums par darbu

Protams, darbinieku kompetences un paveiktais vienmēr tiek novērtēts ar konkurētspējīgu atalgojumu. Bet ikviens darbinieks apgalvos, ka nauda nav vienīgais viņa motivators. Tikpat būtiska ir arī atmosfēra kolektīvā, sadarbība ar kolēģiem un vadību, arī mutisks novērtējums un atzinība par paveikto. Labi vārdi un uzlavas ikvienam cilvēkam ir svarīgas un liek justies novērtētam. Kā arī motivē turpmāk sasniegt tikpat labus un vēl labākus darba rezultātus. Aizdevums.lv vienmēr uzslavē un novērtē savus speciālistus, kuri ik dienu īsteno uzņēmuma mērķus reālajā dzīvē – ar cilvēcīgu, cieņpilnu un profesionālu attieksmi ikvienā situācijā.

Ieguldām komandas attīstībā un izglītošanā

Laba komanda ir tā, kurā katrs ir savā vietā un labi pārzina savus pienākumus, bet vienmēr arī tiecas uz izaugsmi un nebaidās mācīties ko jaunu. Aizdevums.lv rūpējas par to, lai speciālistu komandai būtu aizraujoši izaicinājumi, iespējas apgūt jaunas prasmes un uzlabot jau esošās. Jaunie darbinieki, kuri pievienojas komandai, tiek laipni uzņemti un apmācīti pēc uzņēmuma izstrādātajiem kvalitātes standartiem. Jo katra atsevišķa darbinieka kompetence un prasmes atspoguļo arī visa uzņēmuma līmeni. Ja rūpējamies par savas komandas izaugsmi, panākam arī visa uzņēmuma izaugsmi. Tāpēc nežēlojam resursus un laiku, lai veicinātu kolektīva profesionālās kompetences.

Kas saliedē Aizdevums.lv komandu

Saliedēta komanda nerodas pati no sevis, tas ir uzņēmuma politikas un darbību loģisks rezultāts, kas nes patiesi labus augļus. Aizdevums.lv jau kopš savas darbības pirmsākumiem ir rūpējies par to, lai kolektīvā valdītu gan profesionālas, gan draudzīgas attiecības, lai visi būtu motivēti sadarboties un kopīgiem spēkiem sasniegt labus rezultātus. Lai veicinātu šo saliedētību kolektīvā, svarīgas ir ne tikai personālvadības stratēģijas un motivējošas runas, bet arī cilvēcīga attieksme, kopīgi pavadīts laiks un mērķi arī ārpus tiešajiem darba pienākumiem. Mūsu kolektīvs kopā atzīmē svētkus, organizē komandas stiprināšanas pasākumus un īsteno citas iekšējam darba mikroklimatam vērtīgas iniciatīvas.

Aizdevums.lv komandu saliedē arī nesavtīga palīdzēšana citiem – ik gadu kopīgiem spēkiem materiāli atbalstām vairākus sociālos un labdarības projektus, kuri atspoguļo tās vērtības, par kurām iedegas mūsu sirdis. Ticam, ka labais vairo labo. Un ir liels gandarījums kā komandai apvienoties un sasniegt ne tikai profesionālos mērķus, bet arī palīdzēt tiem, kuriem tas ir nepieciešams.

Neskatoties uz to, ka Aizdevums.lv kolektīvs strādā dažādās filiālēs visā Latvijā, esam vienota komanda ar kopīgiem mērķiem un sasniegumiem.

Uzziniet sev tuvākās Aizdevums.lv filiāles atrašanās vietu šeit.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.