Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Saules paneļi privātmājai: Ko ņemt vērā tos izvēloties?

Saules paneļi ir diezgan plaši izmantots risinājums, kā samazināt elektroenerģijas izmaksas, vienlaikus arī rūpējoties par vidi. Tomēr, kad ir jāpieņem lēmums par saules paneļu izvēli un uzstādīšanu, var rasties vairāki būtiski jautājumi – kā novērtēt kvalitāti, kā izvēlēties piemērotu risinājumu, kā zināt, vai saules paneļi atmaksāsies? Lasiet raksta turpinājumu un uzziniet atbildes!

Saules paneļu jauda

Lai pārliecinātos par to, ka izvēlētie saules paneļi ir izdevīgs un ilgtspējīgs risinājums, jāņem vērā to jauda. Tā ir jāsamēro ar reālo elektroenerģijas patēriņu mājsaimniecībā. Tas ir svarīgi, jo vajadzībām neatbilstoša jauda padarīs šo risinājumu mazāk izdevīgu.

Izvērtējiet elektroenerģijas patēriņu gada laikā, ņemot vērā arī sadalījumu pa mēnešiem un dažādām diennakts stundām. Tas palīdzēs izdarīt veiksmīgāko izvēli. Ja nākotnē tiek plānots iegādāties vēl kādu ar elektroenerģiju darbināmu ierīci, vērts ņemt vērā arī šo aspektu. Ja rodas šaubas par vajadzīgo saules paneļu jaudu, konsultējieties ar zinošiem speciālistiem!

Garantija

Nozīmīgs kvalitātes rādītājs ir arī garantijas laiks. Saules paneļu uzstādīšana paredzēta kā ilgtermiņa risinājums, tādēļ pārliecinieties, ka ražotājs nodrošina pietiekami lielu garantijas laiku.

Tirdzniecības vieta

Saules paneļi pieejami dažādās tirdzniecības vietās. Lai arī būtiska ir saules paneļu cena, tam nevajadzētu būt vienīgajam faktoram, pēc kā vadīties. Svarīgi ir arī tādi aspekti kā tirgotāja uzticamība un profesionalitāte.

“Baltijas Elektro Sabiedrība” – kvalitatīvs risinājums Jūsu privātmājai

Vai aktuāla saules paneļu uzstādīšana? Ieskatieties uzņēmuma “Baltijas Elektro Sabiedrība” piedāvājumā. Lai noskaidrotu to, kāda ir saules paneļu cena, aizpildiet pieteikumu interneta vietnē www.be.lv – ar Jums sazināsies uzņēmuma speciālists un atbildēs uz visiem interesējošiem jautājumiem!

“Baltijas Elektro Sabiedrība” ir viens no vadošajiem elektrovairumtirdzniecības uzņēmumiem
Latvijā, kā arī vienīgais starptautiskais šāda tipa uzņēmums valstī. Šajā nozarē “Baltijas
Elektro Sabiedrība” darbojas jau 30 gadus, no tiem 25 gadus ietilpst Würth grupā.

Uzņēmums nodrošina risinājumus ārējo un iekšējo inženiertīklu un apgaismojuma izbūvei,
Ūdensapgādei un telekomunikācijām. Viena no jaunākajām uzņēmuma darbības jomām ir saules paneļu uzstādīšana privātmājām, pašvaldības iestādēm un uzņēmumiem, kā arī saules parku ierīkošana.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.