Seska ekipāža vadībā ERC posmā pēc Polijas rallija otrās dienas

Liepājas rallija ekipāža ar pilotu Mārtiņu Sesku un stūrmani Renāru Franci sestdien Polijas rallijā izvirzījās vadībā Eiropas čempionāta (ERC) trešajā posmā.

Pēc 22.vietas pirmajā ātrumposmā piektdien dienu vēlāk tika aizvadīti septiņi ātrumposmi. Latvijas ekipāža, kas sacensībās startē ar “Škoda RS Rally 2” spēkratu, uzvarēja otrajā, piektajā, sestajā un septītajā ātrumposmā, trešajā posmā ierindojās trešajā vietā, ceturtajā ieņēma otro vietu un astotajā – septīto vietu, vēsta LETA.

Jau pēc otrā posma Sesks ar Franci pakāpās uz otro vietu posma kopvērtējumā, bet pēc piektā posma izvirzījās līderpozīcijās.

Pēc otrās sacensību dienas Latvijas ekipāža otrajā vietā esošo jaunzēlandieša Haidena Pedona ekipāžu apsteidz par 8,2 sekundēm, bet mājinieks Mikolajs Marčiks atpaliek no latviešiem jau 41,4 sekundes.

Svētdien autosportisti veiks atlikušos astoņus ātrumposmus.

Pirmajā ERC sezonas posmā Portugālē Latvijas ekipāža ierindojās 12.pozīcijā, bet otrajā etapā Kanāriju salās ieņēma devīto vietu.

ERC čempionātā šosezon plānoti astoņi posmi, ceturto no tiem jūnijā uzņemot Latvijai.