
Liepājas Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centra Dabas māja turpina būt atvērta sabiedrībai un sestdien, 29. martā, par godu Teātra nedēļai piedāvā jaunu aizraujošu piedzīvojumu visai ģimenei!
Pulksten 11 un 14 notiks Zinātnes teātra izrāde “Melnā kurmja piedzīvojumi” un radošā darbnīca, kas sniegs iespēju gan izklaidēties, gan apgūt jaunas zināšanas, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centrs.
Kurmis ir pazemes inženieris, kurš ar savu darbu padara augsni auglīgu un pilnu dzīvības. Bieži vien, pamanot kurmi savā dārzā, mūsu pirmā doma ir – kā to aizbaidīt? Bet pirms steidzamies ar lēmumiem, aicinām noskatīties šo izrādi! Iespējams, kurmis nemaz nav kaitnieks, bet gan vērtīgs palīgs mūsu dārzā.
Ko Tu uzzināsi izrādē?
- Ko ēd kurmis un vai viņš māk peldēt?
- Kā kurmis pasargā tavu zemi no kaitēkļiem?
- Kāpēc kurmi sauc par pazemes inženieri?
- Kā daba iegūst spēku no augsnes, un kā tas palīdz augiem augt?
- No kā kurmim ir bail?
Pēc izrādes sekos radošā darbnīca, kurā ikviens varēs piedalīties sēklu bumbu izgatavošanā – ar vienu trāpīgu metienu savā dārzā varēsi iemest sēklu bumbu un ļaut augiem augt dabiskā veidā! Tā būs jautra un radoša aktivitāte, kas palīdzēs dabu padarīt zaļāku.
Dalības maksa: desmit eiro. Bērniem līdz 4 gadu vecumam ieeja bez maksas.
Publicitātes foto
Reklāma