Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Sestdien Karostā jau trešo reizi svinēs Lāčplēša dārza svētkus

Karosta aicina uz trešajiem Lāčplēša dārza svētkiem, kas notiks 13. augustā Lāčplēša dārzā no pulksten 14 līdz 19:30, bet svētku turpinājums eksotiskās noskaņās notiks pāris soļu tālāk “Atmodas dārzā”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šī gada svētku nosaukums ir “Trīs lietas – labas lietas”, un to vadmotīvs ir Trešais tēva dēls. Līdzīgi kā Trešajam tēva dēlam, arī mums dzīvē jādodas cauri pārbaudījumiem; tos varam uzveikt un iznākt no tiem stiprāki un gudrāki, ja ejam ar laipnību, labestību un draudzību, meklējot, kā otru pacelt, iedrošināt un atbalstīt. Meklējot spēku un gudrību tautas folklorā, vēlamies uzmundrināt cilvēkus šajā krīzes laikā, aicinot uz mīlestību pret līdzcilvēku, palīdzību un kopā-darbošanos, portālu “ReKurZeme” informē projekta vadītāja Kristīna Lieģeniece.

Lāčplēša dārzs atdzīvosies no pulksten 14:00 ar programmu uz lielās skatuves, kur uz lustīgiem dančiem aicinās Rucavas lauku kapela “Paurupīte”. To 14:50  turpinās talantīgo Liepājas pilsētas 2. mūzikas skolas audzēkņu koncerts, ko pulksten 15:30 noslēgs brīnišķīgās balss īpašnieks Edijs Šnipke ar akustisko soloprogrammu. 16:00 bērnus iepriecinās Liepājas ceļojošā leļļu teātra “Maska” muzikālā izrāde “Šņāpuļa piedzīvojumi”, kas stāstīs par to, ka laba sirds ir pati svarīgākā, un ka kāpuriņš tomēr beigu beigās pārvēršas par daiļu tauriņu. Bet pulksten 16:50 uz skatuves kāps atraktīvais Tom Simo ar grupu, kuru tuvāk iepazinām šovā “X Faktors 2021”.

Parka teritorijā svētku laikā darbosies radošās darbnīcas – mazais leļļu teātris kopā ar Liepājas Neatkarīgo teātri, masku darināšana un pasaku rakstīšana kopā ar Liepājas rakstniekiem, varēs aplūkot LMMDV Bērnu mākslas skolas audzēkņu darbu izstādi, apskatīt Zemessardzes sarūpēto ekipējumu un tehniku, bet jauniešu teritorijā pie rotaļu laukuma darbosies klinšu kāpšanas siena ar instruktoru, Jaunsardzes centra sagatavotās tūrisma aktivitātes, un īpaši pulksten 15:00 uz mazās skatuves uzstāsies “Workout Generation” ielu vingrotāji ar paraugdemonstrējumiem, ko no 15:15-18:00 nomainīs jaunie mūzikas talanti. Tāpat varēs pielikt savu roku ziedu paklāja “Laika upe” veidošanā, darbosies mājražotāju un amatnieku tirdziņš, kā arī parka bufete.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lāčplēša dārzā svētku noslēdzošā daļā pulksten 18:00 sagaidāmi jau par tradīciju kļuvušie titula “Karostas spēka cilvēks” ieguvēju sumināšana un Jūras spēku orķestra koncerts (diriģents virsleitnants Andris Rasmanis). Šogad kopā ar mājiniekiem uzstāsies soliste – spēcīgās balss īpašniece no Lietuvas Kristina Jatautaitė enerģiskā programmā ar populārām džeza melodijām jaunās aranžijās.

Toties pulksten 20:00 “Atmodas dārzs” aicina svētkus turpināt Atmodas bulvārī 6A, kur uzstāsies īpašs viesis no Kenijas – Fadhilee Itulya. Viņa mūzikā dzirdami regeja, džeza, akustiskā folka, popa un deju mūzikas elementi, izmantojot īpašu ģitārspēles paņēmienu. Tas noteikti būs šīs vasaras eksotiskākais koncerts Karostā. Ieejas maksa: 3,00 eiro, www.ticketshop.lv: 2,00 eiro.

Lāčplēša dārza svētkus rīko biedrība “Baringtons K2”. Svētki Lāčplēša dārzā apmeklētājiem ir bez maksas, pateicoties svētku atbalstītājiem un sadarbības partneriem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.