Sevastova aizvada cīņu par iekļūšanu Melburnas “WTA 250” turnīra ceturtdaļfinālā

Anastasija Sevastova | Foto: Tim Nwachukwu/Getty Images/AFP

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova ceturtdien aizvadīs Melburnas “WTA 250” sērijas turnīra otrās kārtas maču, tiekoties ar amerikānieti Enu Lī.

Mačs būs kā piektais 7.kortā un varētu sākties ap plkst.8 pēc Latvijas laika, vēsta LETA.

Sevastova WTA rangā ieņem 70.vietu, bet viņas pretiniece ir 47.pozīcijā un turnīrā saņēmusi septīto numuru.

Abas tenisistes līdzšinējā karjerā nav spēlējušas savā starpā.

Sevastova sezonas pirmajā mačā ar rezultātu 6-4, 6-4 pārspēja Francijas tenisisti Karolinu Garsiju (WTA 74.), bet Lī ar 6-2, 6-0 sagrāva ēģiptieti Majaru Šerifu (WTA 63.).

Liepājniece sezonu noslēdza oktobrī Indianvelsas “WTA 1000” sērijas turnīrā, pārvarot pirmo kārtu ar uzvaru pār Slovēnijas tenisisti Polonu Hercogu, bet otrajā kārtā zaudējot tunisietei Onsai Žabērai. Iepriekšējā sezonā viņa sasniedza ceturtdaļfinālos turnīros Maiami un Īstbornā.

Arī Lī nebija spēlējusi kopš oktobra, kad apstājās ceturdaļfinālā Kurmajē WTA turnīrā. Pirms tam viņa uzvarēja turnīrā Tenerifē, izcīnot pirmo WTA titulu karjerā. Februārī amerikāniete “Grampians Trophy” turnīrā sasniedza savu karjerā pirmo WTA finālu, kas gan netika aizvadīs, viņai un igaunietei Anetei Kontaveitai saņemot vienādu prēmiju un punktu skaitu.

Sevastova iepriekšējā sezonā uzvarēja 20 no 42 spēlēm, bet Lī bija pārāka 25 no 39 dueļiem.

Ceturtdaļfinālā šīs cīņas uzvarētāja tiksies ar spānieti Saru Sorribesu-Tormo (WTA 36.), kura izsēta ar ceturto numuru, vai krievieti Kamillu Rahimovu (WTA 120.).

Turnīrs notiek pirmoreiz. Paralēli Melburnā notiek vēl viens tāds pats turnīrs “Summer Set 1”, kamēr Sevastova piedalās “Summer Set 2” sacensībās.

Turnīrs Melburnā norisinās uz cietā seguma.

Latvijas pirmajai raketei Aļonai Ostapenko bija paredzēts spēlēt Adelaidas turnīrā, taču vēl šonedēļ viņa sezonu neuzsāka.