Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

SIA “Eco Baltia vide” aicina klientus pārslēgt līgumus, lai varētu turpināt izvest gružkastes

Saskaņā ar atklātā konkursa rezultātiem Liepājā un Dienvidkurzemes novadā, SIA “Eco Baltia vide” turpinās nodrošināt atkritumu apsaimniekošanu nākamos septiņus gadus. Lai nodrošinātu pakalpojumu nepārtrauktību, iedzīvotājiem un uzņēmumiem jānoslēdz jauns līgums par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu.

Svarīgi ņemt vērā, ka līgums par atkritumu apsaimniekošanu jāpārslēdz visām juridiskajām un privātpersonām atbilstoši pašvaldību saistošajiem noteikumiem par atkritumu apsaimniekošanu, neraugoties uz to, ka uzņēmums jau šobrīd nodrošina pakalpojuma sniegšanu.

Pilsētas zonu sadalījumā paredzamas nelielas izmaiņas, tāpēc pārliecināties, kurā atkritumu apsaimniekošanas teritorijā no 1. maija atradīsies objekta adrese un kurš operators turpmāk tajā būs tiesīgs sniegt pakalpojumu, iespējams ŠEIT.

Pārslēgt līgumu par atkritumu apsaimniekošanu ar
SIA “Eco Baltia vide” visērtāk uzņēmuma mājaslapā ŠEIT.

Nodrošinām iespēju līgumus pārslēgt arī klātienē.

Liepājā, SIA “Eco Baltia vide” klientu apkalpošanas centrā Ezermalas ielā 11:
• Katru darba dienu 8.00-16.30.
• Sestdien, 16. martā 11.00-17.00.

Aizputē, Atmodas ielā 22:
• 20. martā 10.00-17.00

Durbē, Skolas ielā 3:
• 28. martā 9.00-17.00

Grobiņā, Lielā ielā 76:
• 13. martā 9.00-17.00
• 26. martā 12.00-19.00

Pāvilostā, Dzintaru ielā 73:
• 22.martā 9.00-14.00

SIA “Eco Baltia vide” aicina līgumu par atkritumu apsaimniekošanu pārslēgt laicīgi, lai klientiem laikus būtu pieejams jaunais izvešanas grafiks un netiktu pārtraukta pakalpojuma saņemšana.

Uzņēmuma noslēgtais līgums ar pašvaldību paredz pakalpojumu nodrošināšanu uz turpmākajiem septiņiem gadiem. No 1. maija SIA “Eco Baltia vide” kopējā sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksa būs 24,93 eiro (bez PVN) par kubikmetru (pašlaik – 20,97 eiro). Bioloģisko atkritumu apsaimniekošanas maksa no 2024. gada 1. maija būs 14,96 eiro (bez PVN) par kubikmetru (pašlaik – 12,58 eiro).

Saskaņā ar atklātā konkursa rezultātiem Liepājā un Dienvidkurzemes novadā, SIA “Eco Baltia vide” pēc esošā līguma termiņa beigām (no šā gada 1. maija) turpmākos septiņus gadus – līdz 2031.gada 30.aprīlim – nodrošinās sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus iedzīvotājiem un uzņēmumiem Liepājas valstspilsētas administratīvā teritorijā no Tirdzniecības kanāla līdz pilsētas ziemeļu robežai, kā arī Dienvidkurzemes novada administratīvā teritorija no valsts autoceļa A9 Rīga (Skulte) – Liepāja līdz novada ziemeļu robežai

Uzņēmumā atgādina, ka maksu par atkritumu apsaimniekošanu iespējams samazināt, atkritumus šķirojot. SIA “Eco Baltia vide” klientiem pieejami konteineri dažādiem šķiroto atkritumu veidiem.

Pārslēgt līgumu par atkritumu apsaimniekošanu ar SIA “Eco Baltia vide” visērtāk ŠEIT.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar klientu centru pa tālruni 22013939.

SIA “Eco Baltia vide” pateicas klientiem par līdzšinējo sadarbību!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.