"1625 Liepājai" pāris sekundes pietrūkst, lai Iecavā triumfētu minifutbola turnīrā

20. jūnijā Iecavā notika "Līgo kauss" minifutbolā, kurā FK "1625 Liepāja" 16 komandu konkurencē izcīnīja otro vietu. Liepājnieki finālā pēcspēles soda sitienos zaudēja "Hardcore Emo Party" komandai no Dobeles.

Dalībnieki bija sadalīti četrās apakšgrupās. Liepājnieki uzvarēja visās trīs apakšgrupas spēlēs. 2:1 tika pieveikts FC AVICII no Rīgas. Abus vārtus guva Rignārs Zvirbulis, bijušais Grobiņas futbola audzēknis. Tāpat tika pieveikts PŠFK Hektors no Daugavpils ar 1:0. Arī šajā spēlē ar vārtu guvumu izcēlās Rignārs Zvirbulis. Trešajā apakšgrupas spēlē tika apspēlēts FC Rastafari ar 4:1. Vārtu guvēji: Rignārs Zvirbulis 2, Rainers Donis (Grobiņa) un Raivis Svilis (LM), informē komandas pārstāvis Ivo Bergmanis.

Ceturtdaļfinālā pret "Whore Team" liepājnieki, gūstot divus bezatbildes vārtus un uzvarot ar 2:0, iekļuva pusfinālā. Pusfinālā smagā spēlē uzvara pret TFK Lats ar 1:0. Vārtu guva liepājnieku līderis Rignārs Zvirbulis.

"Finālspēle norisinājās ļoti spraigi. Līdz spēles pēdējai minūtei liepājnieki bija vadībā ar Rainera Doņa gūtajiem vārtiem, bet līdz kausam pietrūka skaitāmas sekundes, jo sāncenši pamanījās rezultātu izlīdzināt pašā spēles nogalē un izrādījās veiksmīgāki arī soda sitienos. Pelnīta otrā vieta FK 1625 Liepāja komandai," gandarīts ir I. Bergmanis.

Liepājnieku komandā bez jau minētajiem vārtu guvējiem spēlēja Kristers Jaunzemis, Ralfs Sebastjans Bergmanis, Rūdolfs Lagzda un vārtsargs Andrejs Ločmelis, kurš atzīts par turnīra labāko vārtsargu.

Pievieno komentāru

Sports