Badmintona turnīrā "Liepāja Junior Open 2020" gandrīz tikai liepājnieki

Sestdien, 11.oktobrī Liepājas 8.vidusskolā beidzot varēja notikt ikgadējais starptautiskais jauniešu badmintona turnīrs "Liepāja Junior Open 2020", kā norise bija iecerēta un atcelta jau šī gada martā.

Kā ik katru gadu, arī šoreiz, vēju pilsētā tika gaidīti Latvijas un tuvāko kaimiņvalstu jaunie badmintona spēles meistari, taču Covid-19 vīruss ieviesa savas korekcijas - jau septembrī bija skaidrs, ka neatbrauks lietuvieši un sacensību priekšvakarā noskaidrojās, ka neieradīsies nedz jelgavnieki, nedz siguldieši, nedz talsinieki, portālu "Rekurzeme" informē turnīra organizators Aigars Brečs.

Tā nu šo turnīru liepājnieki izspēlēja gandrīz savā starpā kopā pulcējot 31 spēlētāju un uzņemot vien četrus viesspēlētājus - pa vienam no Rīgas un Talsiem, un divus no Baložiem. Sparinga nolūkā jauniešu turnīrā tika iesaistīti arī Liepājas senioru sporta kluba badmintonisti, kas līdzvērtīgi cīnījās ar Liepājas spēcīgākajiem U17 un U19 jauniešiem. Kopā turnīrā tika izspēlēti 10 medaļu komplekti trijās meistarības grupās.

Turnīrā godalgots vietas izcīnīja:
Senioru/U19 grupa vīriešiem vienspēles:
                                      Senioru/U17 grupa sievietēm vienspēles:
1. Gustavs Dāvids Brečs                                                               1. Marta Heize
2. Henriks Godhards Jankevics (Talsi)                                          2. Žanete Griniece
3. Guntis Pirktiņš (LSSK)                                                               3. Inna Korjukina (LSSK)

Senioru/U19 grupa vīriešiem dubultspēles:                                  Senioru/U17 grupa sieviešu dubultspēles:
1. Gustavs Dāvids Brečs / Ģirts Sermulis  .                                  1. Marta Heize /  Žanete Griniece
2. Anrijs Zaķis / Henriks Godhards Jankevics ( Talsi)                   2. Santa Bronka / Eva Filka (LSSK)
3. Guntis Pirktiņš / Aigars Brečs  (LSSK)                                      3. Linda Ruņģe / Evelīna Smirnova

U15/U17 puišu vienspēles:                                                           U15/U17 meiteņu vienspēles:
1. Leonardo Golovčenko                                                               1. Vanesa Varnovska (Rīga)
2. Dinārs Bronka                                                                           2. Keitija Kaire
3. Regnārs Bajārs (Baloži)                                                            3. Diāna Čaika

U15/U17 puišu dubultspēles:                                                        U15/U17 jauktās dubultspēles:
1. Leonardo Golovčenko / Dinārs Bronka                                     1. Leonardo Golovčenko / Marta Heize
2. Arnolds Tiļļa / Kristofers Balodis                                                2. Dinārs Bronka / Žanete Griniece
3. Adrians Šilders / Regnārs Bajārs (Baloži)                                 3. Arnolds Tiļļa / Evelīna Smirnova

U11/13/17B puišu vienspēles:                                                       U11/13/17B puišu/meiteņu dubultspēles:           
1. Oskars Bajārs (Baloži)                                                               1. Diāna Čaika / Keitija Kaire
2. Lūkass Rafaels Brečs                                                                2. Jānis Kārlis Gūtmanis / Oskars Bajārs (Baloži)
3. Oskars Gūtmanis                                                                       3. Katrīna Asberga / Vanesa Varnovska (Rīga)

Pievieno komentāru

Sports