VIDEO: Hārtlijs: Liepāja ir sporta pilsēta, fanu atbalstu saņēmām jau no pirmās dienas

Latvijas vēju pilsētā Liepājā dzīvo lieli sporta mīļotāji, kuri savu nacionālo izlasi atbalsta jau no pirmās treniņu dienas, pēc piektdienas uzvaras Četru nāciju turnīrā sarunā ar Latvijas Hokeja federāciju (LHF) teica valstsvienības galvenais treneris Bobs Hārtlijs.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Latvijas hokeja izlase piektdien Liepājā notiekošajā "Turkish Airlines” Četru nāciju turnīrā otro dienu pēc kārtas aizvadīja papildlaiku, svinot uzvaru pār Francijas valstsvienību. Latvijas izlase savā otrajā Četru nāciju turnīra spēlē ar rezultātu 2:1 papildlaikā uzvarēja Franciju.

Vārtus Latvijas izlasē guva Miks Indrašis un Deniss Smirnovs.

"Manuprāt, šī bija lieliska spēle. Ļoti izklaidējošs sniegums abu komandu izpildījumā," pēc otrā panākuma Četru nāciju turnīrā teica Hārtlijs. "Francija guva vārtus ar savu pirmo metienu, bet mēs rezultātu izlīdzinājām vairākumā. Tāpat trešajā periodā abām komandām bija labas vārtu gūšanas iespējas, tomēr jāatzīmē arī vārtsargu sniegums - viņi aizvadīja labu spēli."

"Papildlaiks vienmēr ir aizraujošs, un Smirnovs nodemonstrēja lielisku individuālo meistarību, palīdzot mums uzvarēt. Šī bija jautra nakts Liepājā."

Hārtlijs neslēpa, ka viņa izvēle vārtos piektdienas mačā - Kristaps Nazarovs - bija pareizā.

"Viņš aizvadīja lielisku spēli. Viņa stāsts ir aizraujošs - pirmā spēle izlasē, zaudēti vārti ar pirmo metienu, bet turpinājumā viņš palika nepārspēts. Kristapu vietējie fani šeit ļoti mīl," pārliecināts bija speciālists.

Tāpat valstsvienības treneris bija patīkami pārsteigts par Liepājas gatavību uzņemt šāda mēroga turnīru.

"Prieks redzēt, kādu atbalstu mums sniedz fani jau no pirmās dienas, kad ieradāmies Liepājā. Līdz šim viss bijis līmenī - ēdināšana, viesnīca, fani. Šī noteikti ir sporta pilsēta," apmierināts ar līdz šim piedzīvoto Liepājā bija Hārtlijs.

Pievieno komentāru

Hokejs