Kurš kuru: "Jaunliepāja" pret "Vecliepāju"

Sestdien, 28. augustā, Liepājas Olimpiskajā centrā jau otro gadu pēc kārtas norisināsies savs krastu mačs basketbolā, kurā sacentīsies “Jaunliepājas” un “Vecliepājas” basketbola komandas. Sacensību sākums pulksten 14:00, portālu "ReKurZeme" informē sacensību organizators Mārtiņš Kozlovskis.

Šāda veida pasākums Liepājā norisināsies jau otro gadu pēc kārtas un tajās kopumā piedalīsies 16 dažādu nozaru komandas gan no Jaunliepājas, gan Vecliepājas. Atgādinām, ka tieši pirms gada tika organizēts pirmais šāda veida pasākums, kurš kopumā pulcēja tikpat basketbola komandas. Notikumiem un emocijām bagātā spēlē tikai tās izskaņā par pirmajiem uzvarētājiem kļuva ”Jaunliepājas” basketbolisti, kuri ar rezultātu 270:264 pārspēja “Vecliepājas” komandu.

Šogad virknējumi ir nedaudz pamainījušies un klāt nākušas arī jaunās Liepājas topošās basketbolistes, kuras aizstāvēs savu Liepājas krasta godu. Kopumā tiks aizvadītas 8 basketbola spēles un laukumā spēkiem mērosies FK Kurši, Liepājas volejbola izlase, sporta klubs “Power House”, SIA  “UPB”, ugunsdzēsēji, Liepājas cietums, policija, jūras spēki, Jaunliepājas un Vecliepājas meiteņu izlases. Tāpat amatieru izlase metīs izaicinājumu profesionāļu komandai BK “Liepāja”, kā arī mūziķi sacentīsies ar aktieriem un dienas noslēgumā Liepājas Dome mērosies spēkiem ar uzņēmēju izlasi.

Ceturtdienas pēcpusdienā norisinājās atvērtais basketbola treniņš, kurā piedalījās Liepājas pilsētas Domes un uzņēmēju basketbolisti. Zīmīgi, ka iepriekšējā gadā pārāki izrādījās uzņēmēji, taču Pašvaldības basketbolisti ir apņēmības pilni revanšēties, turklāt tieši šī spēle pret uzņēmēju basketbolistiem noslēgs krastu maču, tādējādi uzvarētāju likteni atstājot šo komandu ziņā.Kā uzsver pasākuma organizators Mārtiņš Kozlovskis: “Pasākumā būs iespējams vienkopus redzēt krāšnu buķeti un līdzjutējiem būs iespējams klātienē atbalstīt ļoti labi zināmas Liepājas personības. Cerams, ka šis pasākums mūsu pilsētā kļūs par patīkamu tradīciju, kurā basketbols kā sporta veids kopumā sapulcinās dažādāko nozaru speciālistus.”

Pasākuma sākums 28.augustā pulksten 14:00 un to atklās Jaunliepājas pārstāvji florbola klubs “Kurši”, sacenšoties pret Vecliepājas pārstāvjiem “Liepājas volejbola izlasi”. Savukārt noslēdzošās spēles sākums starp Liepājas uzņēmēju un Domes komandām pulksten 22:00. Pasākuma laikā norisināsies arī dažādi priekšnesumi un konkursi skatītājiem. Tāpat notiks tālmetienu konkurss, kurā piedalīsies katras komandas izvirzīts pārstāvis.

Šī gada uzvarētājs tiks noskaidrots tikai pēc pēdējās spēles, kad būs nospēlējušas visas komandas, jo tiks skaitīts kopējais rezultāts starp “Jaunliepājas” un “Vecliepājas” komandām, tādējādi noskaidrojot šī gada Liepājas “krastu mača” čempionus.Ieeja pasākumā skatītājiem būs bezmaksas, uzrādot derīgu Covi-19 vakcinācijas sertifikātu, vai arī derīgu ārsta izziņu par slimības izslimošanu. Tāpat atļauts ierasties ar derīgiem Covid-19 negatīviem testa rezultātiem, kas veikti ne vēlāk kā 72 stundas pirms pasākuma sākuma. Tie, kas pasākumam nevarēs sekot līdzi klātienē, būs iespējams sekot līdzi arī video tiešraidē Liepājas pilsētas Facebook kontā: Liepāja. Sākums pulksten 14:00.

“Vecliepāja” – “Jaunliepāja” krastu mača programma (28.augusts):
14:00 FK “Kurši” (Jaunliepāja) – “Liepājas volejbola izlase” (Vecliepāja)
15:00 “Power House” (Jaunliepāja) – SIA “UPB” (Vecliepāja)
16:00 “Ugunsdzēsēji” (Jaunliepāja) – “Liepājas cietums” (Vecliepāja)
17:00 “Policija” (Jaunliepāja) – “Jūras spēki” (Vecliepāja)
18:00 “Jaunliepājas meiteņu izlase” – “Vecliepājas meiteņu izlase”
19:00 Tālmetienu konkurss, kurā piedalās katras komandas viens pārstāvis
20:00 BK “Liepāja” (Jaunliepāja) – “Basketbola amatieru izlase” (Vecliepāja)
21:00 “Liepājas mūziķi” (Jaunliepāja) – “Liepājas aktieri” (Vecliepāja)
22:00 “Liepājas uzņēmēji” (Jaunliepāja) – “Liepājas Dome” (Vecliepāja)
22:50 PASĀKUMA NOSLĒGUMS un APBALVOŠANA.

Pievieno komentāru

Sports