"Kurši" nenotur trīs vārtu pārsvaru un piedzīvo otro zaudējumu

ELVI florbola līgā vīriešiem jau otro uzvaru divās spēlēs izcīnījusi komanda "Ķekava", kas sestdien, viesojoties Liepājā pie "Kuršiem", otrā perioda sākumā nonāca iedzinējas lomā ar 0:3, bet pārliecinoši aizvadīja mača otro pusi, svinot panākumu ar 9:5. Neapturams ķekaviešu rindās ir Klāvs Jansons, kurš šoreiz guva 5 (2+3) rezultativitātes punktus.

Tikai vakar Ķekavas florbolisti aizvadīja pirmo spēli, savā laukumā spraigā cīņā ar 7:3 uzvarot Stalbes "Pārgauju". Klāvam Jansonam šajā mačā 4 (1+3) punkti. Liepājas "Kurši" turnīru sāka jau pagājušajā nedēļā, kad viesos ar 2:9 atzina komandas "Lielvārde/Fat Pipe" pārākumu. Liepājnieku un ķekaviešu savstarpējā mača rezultātu atklāja "Kurši", kas pirmajā periodā pēc Mārtiņa Puķītes un Arvja Aniņa metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0, vēstīts Latvijas Florbola federācijas mājaslapā.

Otrās trešdaļas sākumā Toms Peņikis panāca tikai 3:0. Tiesa, jau drīz sekoja divi viesu vārtu guvumi – pa golam liepājnieku vārtos iemeta Renāts Degins un Reinis Melgailis (2:3). Pirms pēdējā perioda uz rezultātu tablo bija kaujiniecisks neizšķirts – 5:5. Vairāk spēka bija saglabājusi "Ķekava", kas pēdējā trešdaļā guva četrus bezatbildes vārtus un svinēja pārliecinošu uzvaru ar 9:5.

Pievieno komentāru

Sports