Latvija svin pārliecinošu uzvaru, Niedolai astoņi punkti

Latvijas sieviešu basketbola izlase šovakar, 7. jūnijā, Liepājas Olimpiskajā centrā Eiropas čempionāta basketbolā pirmajā spēlē ar 86:52 sagrāva Polijas valstsvienību. Lielas ovācijas izpelnījās Liepājas basketboliste Sabīne Niedola.

Latvijas basketbolistes maču iesāka ļoti aktīvi, izvirzoties vadībā ar 12:3. Polietes nespēja izrādīt pienācīgu pretestību, un Latvijas izlase pēc pirmā puslaika bija iekrājusi jau 20 punktu pārsvaru - 42:22.
Otrajā puslaikā Latvijas izlase turpināja palielināt savu pārsvaru, visā mačā svinot uzvaru ar 86:52.

Latvijas izlasē rezultatīvākā ar 20 punktiem bija Anete Jēkabsone-Žogota.

Pēdējā ceturtdaļā laukumā devās arī liepājniece Sabīne Niedola, kura laukumā pavadīja astoņas minūtes un guva astoņus punktus.

Nākamo spēli Latvija aizvadīs rīt, 8. jūnijā, pulksten 20.15 ar Ungārijas valstsvienību. Parīt tajā pašā laikā būs spēle pret Grieķiju.