Liepājas sieviešu basketbola komandai pievienojas Brazīlijas spēlētāja

Liepājas sieviešu basketbola komandas "Liepāja/LSSS" groza apakšu jaunajā sezonā stiprinās Brazīlijas U19 izlases spēlētāja Maiara Pereira Dias. Maiarai tā būs pirmā pieredze Eiropas basketbolā, tādēļ klubs novēl basketbolistei ātri adaptēties jaunajos apstākļos un kļūt par komandas neatņemamu sastāvdaļu, informē komanda.

Maiara Pereira Dias: “Man pievienošanās Liepājas basketbola klubam ir kā sapnis. Es vienmēr esmu sapņojusi spēlēt basketbolu Eiropā, un tagad tas ir noticis. Es to pieņemu kā jaunu izaicinājumu un arī iespēju, tādēļ darīšu visu, lai palīdzētu komandai. Esmu ļoti saviļņota par jauno pieredzi.”

Rūdolfs Rozītis: “Esam gandarīti, ka izdevies vienoties ar Brazīlijas U19 izlases spēlētāju Maiara Pereira Dias. Process meklējot garo spēlētāju, nav bijis viegls, piedāvājām un izskatījām vairākus variantus no vietējām spēlētājām, bet bez sekmēm. Savukārt, kad nonācām līdz tam, ka jāmeklē ārzemnieces, tad tirgus bija ļoti ierobežots. Tiklīdz parādījās Maiaras profils, sapratām, ka viņa ir visatbilstošākā spēlētāja mūsu komandai. Gados jauna, jaunatnes izlases dalībniece, kura spēj nospēlēt ar muguru pret grozu un ja nepieciešams uzbrukt arī no distances. Protams, ka viņai vēl ir daudz vietas izaugsmei, bet tieši tādā situācijā esam mēs visi mūsu komandā, tādēļ viņas pievienošanās ir tieši tas, kas vajadzīgs! Esi sveicināta Liepājā Maiara!”.

Pievieno komentāru

Sports