Liepājas vieglatlēte Krista Sprūde Lietuvā labo savu personīgo rekordu

Pagājušas nedēļas nogalē Šauļos notika Lietuvas čempionāts daudzcīņās (pieaugušajiem, junioriem un jauniešiem). Tajās pārstāvēti bija jaunie Latvijas vieglatlēti – startēja 12 daudzcīņnieki. Šoreiz 12 Latvijas pārstāvjiem pretīm stājās 14 mājinieku daudzcīņnieki, informē Liepājas Sporta spēļu skola.

Startēdami ārpus konkursa, dalībnieki no Latvijas sasniedza labākos rezultātus pat trijās disciplīnās. Sievietēm un juniorēm pārliecinoši labākā bija liepājniece, mūsu sporta skolas audzēkne Krista Sprūde (trenere Daiga Stumbre), kura beidza sacensības ar teicamu jaunu personīgo rekordu – 5462 p. Šis rezultāts ir desmitais visu laiku labākais rezultāts septiņcīņā Latvijā un Liepājas rekords daudzcīņās pieaugušajiem. Pietrūka vien nieka 38 punkti līdz Eiropas U23 normatīva izpildei.

Kristas rezultāti pa disciplīnām: 14,29 – 1,60 – 12,24 – 25,70 – 5,76 – 41,12 – 2:20,16. 

Sportistei nākošās sacensības būs jau pavisam drīz-19.-20.jūnijā Bulgārijā, kur norisināsies Eiropas komandu čempionāts. Īsi pēc tam-26.un 27.jūnijā notiks daudzcīņu sacensības Jelgavā.

Krista pati ļoti priecājas par sasniegto rezultātu un atzīst, ka pandēmijas laikā ir krietni uzlabojusi savu sniegumu. To atzīst arī trenere Daiga Stumbre, sakot, ka Krista ir arī ļoti mērķtiecīga un apveltīta ar stipru raksturu.

Pievieno komentāru

Sports