Grobiņnieks Niks Alksnis: "Mērķis būtu ierindot Latviju pēc iespējas augstākā pozīcijā"

Latvijas izlase var parādīt augstu sniegumu, pārliecināts ir Grobiņas mototriālists Niks Alksnis, kurš jau sesto reizi pārstāvēs Latvijas izlasi prestižākajās valstu komandu sacensībās - Nāciju kausā, kas notiks 19.septembrī Portugāles pilsētā Gouveia.

“Mirklis ir pienācis un es esmu gandarīts pārstāvēt Latvijas izlasi šajās sacensībās. Pasaules Nāciju kausam gatavojos visu sezonu, arī katras sacensības šajā sezonā ir bijušas kā labs treniņš. Sezonas laikā daudz tika strādāts gan pie fiziskas formas, gan braukšanas stila, lai sagatavotos “NonStop” braukšanas sistēmai," stāsta komandas "Viking Trial" sportists N. Alksnis.

Grobiņnieks norāda, ka pats jūtas gatavs šīm sacensībām un izlases komanda šogad ir spēcīga, līdzsvarota un atbilstoša Nāciju kausam!

"Domāju šajā sastāvā varam parādīt augstu sniegumu rezultātu ziņā. Mērķis būtu pēc iespējas labāk nostartēt un ierindot Latviju pēc iespējas augstākā pozīcijā, gūt jaunu un neaizmirstamu pieredzi.” uzsver N. Alksnis.

Latvijas izlases sastāvā ir vēl Kristaps Ķīlis un Daniels Grīnfelds.

Kristaps Ķīlis (“MT skola”): “Uz pagājušo Nāciju kausu biju līdzi kā asistents un redzēju kā tur apmēram viss notiek. Šogad mans mērķis ir nobraukt sacensības labi, ar vēsu prātu, tā, lai pašam pēc tam ir prieks par izdarīto. Neies viegli, jo trase ļoti atšķiras no mums ierastajām Latvijas čempionāta trasēm, kā arī pārējās komandas ir spēcīgas”.

Daniels Grīnfelds (“AGXtreme”): “Šīs sacensības man būs ļoti  interesantas. Pirmo reizi man būs iespēja pārstāvēt Latvijas izlasi Pasaules komandu čempionātā. Sacensības notiks daudz savādākā formātā, kā ierasts pie mums Latvijā. Tādēļ tagad treniņos piestrādājam pie tām lietām, kas Portugālē būs savādāk. Mans mērķis ir labi nobraukt un iegūt jaunu pieredzi”.

“Es domāju, ka šīs nebūs vieglas sacensības, jo Kristapam ar Danielu šī būs debija Nāciju kausā, kas dod papildus slogu, bet Nikam šīs jau laikam būs ceturtās Nācijas. Mans uzdevums būs palīdzēt, asistēt uzmundrināt un ja būs vajadzīgs tad arī sadot pa biksēm. Šogad mēs brauksim pašā mazākajā sastāvā un kopā, kas dos iespēju sportistiem un man kā asistentam jau pa ceļam izveidot superīgu mikroklimatu, lai mēs visu kopā izbaudītu to foršo pasākumu. Rezultātu ir ļoti grūti prognozēt, bet esmu pārliecināts, ka visi sportisti atdos sevi pa maksimālo un iegūs jaunas emocijas un neaizmirstamu pieredzi, kas dos iedvesmu turpināt trenēties” pārdomās dalās izlases asistents Artūrs Grīnfelds.

Pievieno komentāru

Motosports