Špaka Viļņā sasniedz karjerā pirmo ITF turnīru pusfinālu

Liepājas tenisiste Patrīcija Špaka ceturtdien sasniedza Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) Viļņas W-15 sērijas turnīra vienspēļu pusfinālu, šajā fāzē iekļūstot pirmo reizi karjerā.

Kvalifikāciju pārvarējusī Špaka, kura nav atrodama WTA rangā, ceturtdaļfinālā ar rezultātu 4-6, 6-4, 6-2 pieveica vācieti Emīliju Velkeri (WTA 1284.), vēsta LETA.

Atlases pārvarēšana un pusfināla sasniegšana Špakai dod piecus WTA ranga punktus.

Pusfinālā Špakai pretī stāsies sacensību sestā rakete Anželika Isajeva no Krievijas (WTA 769.).

Jau ziņots, ka pirmās kārtas cīņā viņa ar rezultātu 6-1, 6-4  uzveica ar piekto numuru izsēto Lielbritānijas tenisisti Emīliju Epltonu (WTA 738.), bet otrajā kārtā ar rezultātu 6-2, 6-3 pārspēja šveicieti Nikoli Gadientu (WTA 1066.).

Špaka Viļņā piedalās arī dubultspēļu sacensībās, kur kopā ar lietuvieti Ivetu Daujotaiti ceturtdien cieta zaudējumu pusfinālā, ar rezultātu 2-6, 4-6 atzīstot ar pirmo numuru izsēto krieviešu Jekaterinas Makarovas un Annas Morginas pārākumu. Par iekļūšanu pusfinālā Latvijas tenisiste nopelnīja četrus pasaules ranga punktus.

Sabīne Rutlauka un Margarita Ignatjeva vienspēlēs apstājās pirmajā kārtā, bet Anna Ozerova nepārvarēja kvalifikāciju.

Tikmēr Kamilla Bartone (WTA 652.) Madrides W-25 turnīra otrajā kārtā ar 1-6, 2-6 piekāpās Somijas tenisistei Anastasijai Kuļikovai (WTA 465.). Otrās kārtas sasniegšana un kvalifikācijas pārvarēšana Bartonei dod kopā deviņus WTA ranga punktus.

Savukārt Roberts Štrombahs Itālijā bez cīņas sasniedza Gaibas M-15 turnīra dubultspēļu pusfinālu. Pāru cīņās viņš un itālis Frančesko Vilardi izlikti ar trešo numuru un pusfinālā tiksies ar francūzi Artūru Reimonu un itāli Augusto Virdžili.

Vienspēlēs Štrombahs (ATP 659.) nepārvarēja pirmo kārtu.

Tikmēr Daniels Linkuns-Morozovs ceturtdien apstājās Iraklijas M-15 dubultspēļu sacensību ceturtdaļfinālā.

Pievieno komentāru

Sports