"VEF Rīga" līdz sezonas beigām "Liepājai" izīrē Hlebovicki

Latvijas čempionvienība "VEF Rīga" līdz sezonas beigām "Liepājas" komandai izīrējusi basketbolistu Oskaru Hlebovicki, sestdien informē abi klubi.

Basketbolists pagājušajā sezonā bija "VEF Rīga" sastāvā, bet tagad līdz sezonas beigām izīrēts Kurzemes klubam, vēsta LETA.

Hlebovickis pagājušajā sezonā savainojuma dēļ laukumā nedevās. Ogres basketbola skolas audzēknis neilgās karjeras laikā Latvijas jauniešu izlasēs kopumā piedalījies 44 spēlēs, kurās gūts 151 punkts.

"Liels prieks pievienoties Liepājas klubam, kurā centīšos sevi parādīt no labākās puses. Ar nepacietību gaidu iespēju atkal strādāt pie trenera Artūra Visocka-Rubeņa, ar kuru jau iepriekš sanākusi sadarbība jaunatnes izlasēs. Liepājas komandā varēšu atkal pierādīt sevi basketbola laukumā, atgriežoties pēc traumas, kā arī attīstīties kā basketbolistam. Ceru, ka kopā spēsim iepriecināt Liepājas kluba lieliskos līdzjutējus ar daudz uzvarām," klubs citē basketbolista teikto.

"Ar Oskaru mūsu ceļi ir krustojušies jau ilgi pirms Liepājas, kad kopā esam gājuši cīņās dažādos jauniešu Eiropas čempionātos. Diemžēl Oskaru skāra nopietna trauma, atlabšana ir bijusi laikietilpīga, tomēr mēs ticam, ka Oskaram vēl ir iespēja sevi pierādīt un pilnvērtīgi uzsākt profesionāļa gaitas," pārliecību pauda treneris Visockis-Rubenis.

Pirms diviem gadiem Eiropas U-20 čempionātā Izraēlā Hlebovickis septiņās spēlēs vidēji guva 4,9 punktus un izcīnīja 2,4 atlēkušās bumbas, bet 2018.gadā kopā ar U-18 izlasi Eiropas čempionātā izcīnīja sudrabu. 

2018.gada Eiropas čempionātā Ventspilī un Rīgā U-18 izlasi trenēja pašreizējais "Liepājas" galvenais treneris Artūrs Visockis-Rubenis.

Latvijas-Igaunijas līgā "Liepāja" pašmāju komandu grupā bija ceturtā un izslēgšanas turnīram nekvalificējās, bet Latvijas Basketbola līgā kurzemnieki nepabeidza bronzas sēriju pret "Ogri".

Pievieno komentāru

Sports