Gaviezes lodes grūdējs Adrians Pričins: "Izcīnītā medaļa bija pārsteigums" 1

Gaviezes jaunais lodes grūdējs Adrians Pričins bija viens no jaunajiem sportistiem, kuru pagājušajā nedēļā sumināja Grobiņas novada jauno sportistu apbalvošanā.

Vieglatlēts A. Pričins tika sumināts par pērn jūlijā Preiļos iegūto bronzas medaļu Latvijas U14 čempionātā lodes grūšanā.

"Toreiz tas bija pārsteigums un jauns personīgais rekords," atminas A. Pričins, norādot, ka Latvijas čempionātā savā vecuma grupā lodi aizgrūdis desmit metru un 55 centimetru tālumā. Tas puisim bija jauns personīgais rekords. Pats uz medaļu čempionātā nebija cerējis.

A. Pričins turpina trenēties Liepājas rajona Sporta skolas treneres Agneses Kļavas vadībā. Tagad viņš ir jau paspējis uzlabot savu personīgo rekordu, kas ir nedaudz pāri 11 metriem.
Jaunais sportists cer, ka atsāksies sacensības, lai atkal varētu cīnīties par medaļām.

Sportists piebilst, ka pagājušajā vasarā grūda trīs kilogramus smagu lodi, bet tagad treniņos jau tiek grūsta četrus kilogramus smaga lode. Viņam tagad būs starti U16 vecuma grupā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Lilita

Super, Adrian! Tā tik turpināt! Pateicoties tādiem neatlaidīgiem, stipriem un ar apbrīnojamu cīņas sparu apveltītiem jauniešiem kā tu, Gaviezes vārds izskan visā Latvijā!

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.31 17:47

Vieglatlētika