Noskaidro Aizputes novada čempionus krosa skrējienā

Noslēdzies Aizputes novada čempionāts krosā, kurā bija trīs posmi un ātrākos skrējējus kopvērtējumā noskaidroja vairākās vecuma grupās.

Zēniem, kas dzimuši 2013. gadā un jaunāki, kopvērtējumā uzvarēja Filips Brūveris, otrais bija Kārlis Ļaudams, bet trešais – Rūdis Ronis. Meitenēm, kas dzimušas 2011. un 2012. gadā, uzvarēja Alīna Rone, bet otrā palika Evelīna Jostmane. Zēniem šajā vecuma grupā triumfēja Kristers Salna, otrais bija Sandris Salna, bet trešais palika Elans Andersons.

2009. un 2010. gadā dzimušo dalībnieku konkurencē meitenēm uzvarēja Lelde Gredzena, otrā bija Enija Geste, bet trešā palika Marta Ļaudama. Zēniem uzvarēja Oskars Kronbergs, otrais bija Justs Liekmanis, bet trešais – Marks Brūveris.

Meitenēm 2007. un 2008. gadā dzimušo dalībnieču konkurencē uzvarēja Šarlote Gredzena, otrā bija Daniela Sova, bet trešā – Laura Feldmane. Zēniem šajā vecuma grupā ātrākais bija Sandis Babris, otro vietu ieguva Markuss Pabērzis, bet trešais palika Gustavs Liekmanis.

No 2001. līdz 2006. gadam dzimušo dalībnieču grupā startēja vienīgi Sandra Stieģele. Puišiem šajā vecuma grupā uzvarēja Raivo Liekmanis, otrais bija Niks Ričards Odiņš, bet trešais palika Marats Nadjaks.

Sieviešu konkurencē uzvarēja Egija Tamsone. Vīriem par Aizputes novada čempionu kļuva Gints Bokums, otro vietu ieguva Rainers Meiers, bet trešais palika Jorens Gredzens.

Pievieno komentāru

Vieglatlētika