Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Svarīgs drošības pasākums mājoklī – durvju slēdzenes maiņa

Viens no veidiem, kā maksimāli pasargāt savu mājokli un padarīt to drošāku, ir kvalitatīvu durvju ierīkošana, taču dažreiz var pietikt vien ar durvju slēdzenes maiņu.
Durvju slēdzenes, tāpat kā jebkura cita iekārta vai ierīce, ar laiku nolietojas, līdz ar to mazinās arī to drošība, tādēļ viens no priekšnosacījumiem, lai pasargātu savu mājokli no nevēlamu viesu ielaušanās, ir durvju slēdzenes maiņa.

Parasti slēdzenes maiņa nepieciešama tās bojājumu gadījumos, piemēram, ja to ir skārusi rūsa, tā ir nodilusi vai rodas situācijas, kad durvju atslēgšanai vai aizslēgšanai vajadzīga piepūle. Šie šķietami nelielie un nenozīmīgie bojājumi ne tikai mazina durvju slēdzenes būtiskāko funkciju – tās drošību, bet arī var būt par pamatu durvju iestrēgšanai. Tādēļ, lai izvairītos no negaidītām situācijām, kad slēdzenes nefunkcionēšanas dēļ nepieciešama durvju atmūķēšana, vēlams savlaicīgi nomainīt bojāto slēdzeni.

Mūsdienās durvju slēdzeņu klāsts ir ļoti plašs, tādēļ, lai piemeklētu visizdevīgāko, kā arī visdrošāko variantu, noderīga ir profesionāla meistara konsultācija un palīdzība slēdzenes maiņā. Būtiski atcerēties, jo precīzāk un kvalitatīvāk tiks uzstādīta slēdzene, jo tā būs drošāka un ilgāk kalpos, nodrošinot to, ka drīz atkal nebūs jāveic slēdzenes maiņa.

Būtisks aspekts ilgtspējībai – regulāra slēdzenes apkope

Lai pasargātu durvju slēdzenes no priekšlaicīgas nolietošanās, ieteicams veikt to regulāru un atbilstošu apkopi un ieeļļošanu. Mūsdienās durvju slēdzeņu ražotāji regulāri veic uzlabojumus slēdzeņu sistēmās, tāpēc, neskatoties uz slēdzenes pareizu kopšanu, to tāpat ieteicams mainīt pēc dažiem gadiem, lai nodrošinātu tās atbilstību drošības prasībām un zagļiem to nebūtu tik viegli uzlauzt. Vienlaicīgi lielākai drošībai iespējams uzstādīt arī dažādus papildu elementus, piemēram, slēdzeņu uzlikas un citus drošības mehānismus.

Kvalitatīvs durvju serviss – LockService.lv

,,LockService” ir diennakts atslēgu un slēdzeņu SOS serviss, kas piedāvā Rīgā un tās apkārtnē veikt kvalitatīvu un profesionālu slēdzenes maiņu durvīm, neatkarīgi no to materiāla, kā arī sniedz bezmaksas konsultācijas par atbilstošāko slēdzenes veidu, rūpīgi izvērtējot katra klienta vēlmes un vajadzības. ,,LockService” piedāvā slēdzenes no pasaulē zināmiem ražotājiem, nodrošinot pat 7 drošības līmeņu slēdzeņu ierīkošanu un divu gadu garantiju ierīkotajām slēdzenēm.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.