Švecovam Parīzē 17.vieta modernās pieccīņas sacensībās

Latvijas sportists Pāvels Švecovs sestdien Parīzes olimpisko spēļu modernās pieccīņas sacensībās ieņēma 17.vietu.

Švecovs sakrāja 1452 punktus, bet par čempionu ar pasaules rekordu 1555 punktiem kļuva ēģiptietis Ahmeds Elgendi, vēsta LETA.

Otrais ar 1542 punktiem bija japānis Taišu Sato, bet trešais ar 1536 punktiem – itālis Džordžo Malans.

Jau ziņots, ka savā pusfinālā piektdien Švecovs finišēja piektais un nodrošināja vietu finālā, kur iekļuva pa deviņiem labākajiem sportistiem no abiem pusfināliem.

Švecovs otro reizi startē olimpiskajās spēlēs. Pirms trim gadiem Tokijā viņš ieņēma 14.vietu.

Olimpiskās spēles Francijas galvaspilsētā norisināsies līdz 11.augustam, turklāt ne tikai Francijas galvaspilsētā, bet arī 16 citās vietās, ieskaitot Francijas aizjūras teritoriju Franču Polinēziju. Spēļu programmā ir iekļauti 32 sporta veidi, un tiks sadalīti 329 medaļu komplekti.

Parīzes spēlēs Latviju pārstāv 29 sportisti 14 sporta veidos: 3×3 basketbolā, BMX superkrosā un frīstailā, daiļlēkšanā, jāšanas sportā, kalnu riteņbraukšanā, ložu šaušanā, modernajā pieccīņā, peldēšanā, pludmales volejbolā, svarcelšanā, šosejas riteņbraukšanā, tenisā un vieglatlētikā.