Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Tehnoloģiju inovācijas – kontaktlēcu efektivitātes un daudzveidības iemesls

Atšķirībā no brillēm kontaktlēcas tiek liktas tieši uz acs, tādēļ īpaši svarīgi ir pārliecināties par to lietošanas ērtumu un redzes korekcijas efektivitāti. Kontaktlēcu ražotāji nepārtraukti uzlabo acu lēcas ar jauniem materiāliem un tehnoloģiskām inovācijām, padarot tās ērtākas, vieglākas, elpojošākas un daudzveidīgāk pielietojamas.

Dr. Lensor interneta optikas veikalā ir iespējams iegādāties arī pašu jaunāko inovāciju krāsainās, multifokālās un toriskās kontaktlēcas, kā arī lēcas, kas palīdzes cīnīties ar sausās acs sindroma izraisītiem simptomiem, neatkarīgi no tā vai vēlaties iegādāties kontaktlēcas dienai, pāris nedēļām vai mēnesim.

Kas ir krāsainas kontaktlēcas?
Krāsainās kontaktlēcas gan paspilgtina acu krāsu un palīdz nomaskēt nevēlamus krāsas defektus, gan var koriģēt redzi. Nepieciešamais vizuālais efekts tiek panākts ar tonētu tumšāku kontaktlēcas gredzenu un tam apkārt esošu bezkrāsainu optisko zonu.
Atkarībā no kontaktlēcu zīmola Lensor.eu interneta veikalā www.lensor.eu pieejamas līdz pat 12 dažādu zilu, brūnu un dārgakmeņu toņu kontaktlēcas. Turklāt, pieejamas arī krāsainās kontaktlēcas no silikonhidrogēla, kas ir īpaši vieglas un ērti nēsājamas.

Kad izvēlēties multifokālās kontaktlēcas?
Multifokālās kontaktlēcas ir lielisks risinājums tiem, kam ir nepieciešama redzes korekcija, skatoties gan tuvumā, gan tālumā. Pateicoties šo kontaktlēcu unikālajam dizainam ar dažādām korekciju zonām vienā objektīvā, tās vienlīdz nodrošina redzi tuvumā un tālumā. Lai arī multifokālu kontaktlēcu nēsāšanai būs nepieciešams pierašanas laiks, tās Dr. Lensor tiešsaistes veikalā ir pieejamas gan ikdienišķai nēsāšanai, gan pagarinātai lietošanai.

Kontaktlēcas redzes korekcijai
Dr. Lensor klāstā pieejams arī plašs torisko kontaktlēcu klāsts, kas palīdz kompensēt nevienmērīgi izliektas acu radzenes ar astigmātismu. Vieglas pakāpes redzes nepilnības ir iespējams koriģēt ar mīkstajām acu lēcām, kamēr smagākām redzes nepilnībām piemērotas būs tikai cietās gāzu caurlaidīgās kontaktlēcas vai brilles. Tādēļ, aizpildot pasūtījuma formu Lensor.eu interneta veikalā www.lensor.eu, ir nepieciešama precīza redzes speciālista recepte ar norādītu nepieciešamo stipruma, cilindra, ass un rādiusa parametriem katrai acij.

Turklāt, būtiski ir atcerēties to, ka sertificēta redzes speciālista konsultācija un rekomendācija par individuāli piemērotākajām kontaktlēcām ir nepieciešama pirms jebkura kontaktlēcu veida iegādes.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.