Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Teicams auto stiklu serviss

Jebkura automašīna tiek būvēta tā, lai darbojoties kopā ar fizikas likumiem, savam īpašniekam sniegtu vislabākos un drošākos braukšanas apstākļus. Formas, izliekumi, elementi – viss tiek radīts ar nolūku. Automašīnas virsbūvē nav lieku detaļu vai elementu, kuram nebūtu kāda noteikta funkcija. Daudziem šķiet, ka automašīnas logi ir pašsaprotami, jo bez tiem nevarētu redzēt notiekošo uz ceļa, taču vējstiklu loma sevī ietver arī, piemēram, aizsardzību no ārējās vides ietekmes salonā. Lai iegūtu priekšējā vējstikla vai jebkura cita automašīnas stikla bojājumus, nav jāpiepūlas. Viens no biežākajiem plaisu rašanās iemesliem rodas akmenim vai šķembai atsitoties pret pašu stiklu. Tas var notikt ne tikai braucot pa grantētiem zemes ceļiem, bet arī šosejām un lielceļiem. Svarīgi ir šo defektu novērst maksimāli ātri, lai nerastos vēl lielāki bojājumi.

Kā izvairīties no plaisas izplešanās

Ja bojājums netiek novērsts nekavējoties vai maksimāli īsā laika posmā, plaisa var veidoties arvien lielāka. Temperatūras svārstības, pārgalvīga braukšana pa bedrainiem ceļiem ir pateicīga augsne šādām problēmām. Ja plaisa ir liela, tad nepietiks vien ar auto stikla plaisas remontu, bet būs jāmaina viss stikls, kas ievērojami sadārdzina visas izmaksas. Lai izvairītos no šāda rezultāta, automašīna pēc iespējas ātrāk jānogādā Carglass stiklu remonta darbnīcā, lai problēma tiktu atrisināta. Plaisu vislabāk ir aizlīmēt ar papīra loksni un atslēgt apkuri salonā, lai izvairītos no nepatīkamām sekām.

Kādus pakalpojumus iespējams saņemt

Carglass.lv salons piedāvā dažāda veida, ar automašīnas stiklu remontu saistītus pakalpojumus – vējstiklu, aizmugurējo stiklu un sānu stiklu nomaiņu, kalibrēšanu un remontu. Zinoši meistari novērtē bojājuma apmērus un labošanas vai nomaiņas iespējas pirms galīgā lēmuma paziņošanas. Carglass darbinieki maksimāli atvieglo automašīnas īpašnieka rūpes, parūpējoties arī par apdrošināšanas gadījumu risināšanu. Serviss sadarbojas ar visām apdrošināšanas kompānijām, kas sniedz iespēju visiem auto ar KASKO apdrošināšanu saņemt pakalpojumus pie Carglass. Ņemot vērā, ka apdrošināšanas polisē šai pozīcijai pašrisks, visbiežāk, netiek piemērots, stiklu serviss neradīs liekus izdevumus.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.