Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Telts ģimenes pārgājieniem: kādu izvēlēties?

Ja kopā ar ģimeni vēlaties pavadīt jēgpilnu un saturīgu laiku, tad īsāks vai garāks pārgājiens būs piemērota izvēle, kas sniegs patīkamas atmiņas un emocijas. Lai arī Jūs nosliegtos par labu vienas nakts vai garākam pārgājienam, ir jāpadomā par to, kur un kādā teltī varētu nakšņot.

Lai saprastu, kāds ir piedāvājums un, ko labāk izvēlēties. Der zināt, ka teltis tiek iedalītas trīs kategorijās – tūrisma, kempinga un ekspedīciju teltis. Ja pārgājienā ar ģimeni dodaties vien pāris reizes gadā, tad varat lūkoties uz kādu no tūrisma teltīm, kas ir pieejamas visdažādākajās cenu kategorijas, lai jebkura ģimene varētu iegādāties telti un doties piedzīvojumā.

Divvietīga telts derēs, ja nakšņosiet divatā, bet četrvietīga telts būs piemērota jau lielākai ģimenei. Kā arī vienmēr ir iespēja ņemt līdzi vairākas teltis, ja vēlaties, piemēram, vienu telti vecākiem, bet otru telti bērniem. Izplānojiet savu pārgājienu visos sīkumos, lai tas būtu gan patīkams, gan komfortabls.

Varbūt Jūs plānojat apvienot un ne tikai doties pārgājienā, bet kādu attālumu mērot arī ar automašīnu, tādā gadījuma savu vasaras piedzīvojumu varat papildināt ar jumta telti. Jumta telts ir kļuvusi par pēdējā laika vienu no pieprasītākajiem vasaras pārgājienu aksesuāriem. Jumta telti visdrīzāk, ka būsiet redzējuši dažādās sociālo tīklu bildēs, kur cilvēki dalās ar saviem brīvdienu foto. Šādi foto kadri, ar jumta telti, piemēram, pie jūras saulrietā ir ļoti iedvesmojoši.

Iegādājoties telti, sekojiet līdzi informācijai, kāda ir telts mitruma noturība, lai lietus un slapjā laikā, Jūs varētu teltī gulēt droši un neizmirktu. Vai arī drošībai varat iegādāties arī lietus pārklāju, ja vēlaties, lai lietus laikā Jūsu telts 100% būtu sausa un patīkama.

Telts audums arī ir svarīgs rādītājs, vai telts būs mitruma izturīga lietus laikā. Teltis visbiezāk ir pieejamas no poliamīda un poliestera. Poliamīda teltis ir ļoti izturīgas, bet salīdzinoši slikti atgrūž mitrumu, tāpēc, ja Jums ir šāda telts, tad iespējams, līdzi ņemiet arī lietus plēvi. Poliestera teltis ir ar augstu izturības un mitruma atgrūšanas pakāpi. Tāpēc salīdziniet visus plusus un mīnusus, pirms savas īstās telts iegādes.

Ja telts tiek izvietota publiskā vietā vai arī tur, kur ir citas teltis, tad ir vērts padomāt par kādu atstarojošu gaismas elementu, lai savu telti Jūs varētu atrast arī tumsā.

Jums nav jādodas uz lielveikalu, lai iegādātos ģimenes pārgājienam telti, jo varat to izdarīt interneta veikalā 220.lv. Kas piedāvā teltis visdažādākajiem laika apstākļiem un virkni ar rakstā minētajām auto jumta teltīm vēl jaudīgākam un aizraujošākam vasaras piedzīvojumam visai ģimenei. Laiks kopā ar ģimeni allaž ir vērtība, izbaudiet to skaistajos un siltajos vasaras vakaros!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.