Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Tīrīšanas līdzekļi, auto ķīmija, profesionāli instrumenti: HRC Group

Tīrīšanas / mazgāšanas līdzekļi, auto ķīmija, instrumenti – ērtāk un ātrāk tos pasūtīt tiešsaistē, vairumtirdzniecības uzņēmumā “HRC Group”. Ja Jūs meklējat augstvērtīgus risinājumus savam uzņēmumam, šī ir īstā vieta, kur meklēt visu nepieciešamo.

Uzņēmums darbojas kopš 2018. gada un saviem klientiem piedāvā ikdienai, kā arī profesionālai lietošanai piemērotas preces – tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļus, papīra izstrādājumus, dezinfekcijas līdzekļus, saimniecības preces, uzkopšanas iekārtas un aprīkojumu, kā arī higiēnas aprīkojumu.

Uzņēmumā strādā pieredzējuši un zinoši darbinieki, kas sniegs konsultācijas par piemērotāko risinājumu izvēli, kvalitāti un preču piedāvājumu.

Visi piedāvājumā esošie līdzekļi atbilst augstākajām kvalitātes prasībām, ir apstiprināti ar ražotāju sertifikātiem un videi draudzīgu līdzekļu Eko marķējumu. Apskatiet piedāvājumu un izvēlieties efektīvus un drošus tīrīšanas līdzekļus, kas būtiski atvieglos ikdienas uzkopšanas darbus.

Risinājumi auto industrijai

Klientiem ir pieejama arī kvalitatīva auto ķīmija un auto apkopes līdzekļi. Piedāvājumā ir labi zināmā Beļģijas uzņēmuma ‘’Nerta’’ produkcija, kas izceļas ar augstu kvalitāti un ilgtspējīgiem risinājumiem. Pieejamās produkcijas klāsts regulāri tiek papildināts, sniedzot klientiem daudzveidīgas izvēles iespējas.

Izveidojusies arī veiksmīga sadarbība ar Igaunijas uzņēmumu ‘’NB Quality’’, kas piedāvā ķīmiju un materiālus auto servisiem. Piedāvājuma klāstā atradīsiet efektīvus risinājumus tīrīšanai, apkopei un darba vajadzībām.

Instrumentu piedāvājums

Atvieglojiet darbu un sasniedziet teicamu rezultātu ar inovatīviem instrumentiem! HRC Group piedāvājumā ir arī instrumenti no tādiem labi zināmiem ražotājiem kā Makita un Bosch.

Makita ir nozares līderis, kas nodrošina kvalitāti, garantiju un teicamu servisu. Arī Bosch, šķiet, komentārus neprasa. Tie ir augstas kvalitātes elektroinstrumenti, kas izceļas ar augstu veiktspēju. Gan Makita, gan Bosch instrumentus atzinīgi novērtē gan amatieri, gan profesionāļi.

Klientu ērtībām tiek piedāvāta ātra piegāde visā Latvijas teritorijā, kā arī pēcapmaksas iespējas. Tāpat ir pieejami arī akcijas produkti, kas ļaus sev vajadzīgos risinājumus iegādāties par patīkamākām cenām.

Plašāku informāciju par pieejamo produkciju, pasūtījuma noformēšanas un piegādes nosacījumiem atradīsiet interneta vietnē www.hrcgroup.lv. Ieskatieties un izvēlieties ilgtspējīgus risinājumus savām vajadzībām.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.