Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Trauksme par balles atcelšanu pamodina Dunalkas publiku

Dunalkas kultūras nama vadītāja Inta Dreimane ceturtdien nāca klajā ar negaidītu paziņojumu, ka pagastā ir atcelta rudens balle. Piektdien ir jauns paziņojums – balle tomēr būs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Rudens baļļuks Dunalkā” tika izziņots septembra beigās – 29. oktobrī pulksten 21 Dunalkas kultūras namā būs balle ar jautriem mūziķiem no Ventiš puses. Šoreiz jaunums bija laicīgā pieteikšanās. Galdiņu rezervācija un biļešu priekšapmaksa jāveic līdz 24. oktobrim.

“Pamodināju tautu,” portālam “ReKurZeme” teic I. Dreimane. Viņa ceturtdien saņēmusi zvanu no muzikanta, kurš informējis, ka balles plānotajā datumā vēl nebūs mājās no ceļojuma. Kā šajā situācijā rīkoties, kultūras nama vadītāja sazinājusies ar Dienvidkurzemes novada Kultūras pārvaldes vadību. Tā kā uz doto brīdi ballei bija pieteikusies viena 12 cilvēku kompānija, kas nebija veikusi priekšapmaksu, tika nolemts, ka balli atcels.

I. Dreimanes ieraksts sociālajā tīklā “Facebook” pamatīgi sašūmēja publiku un izraisīja daudzus komentārus. “Tad panesās – zvanīja un rakstīja man. Pusdeviņos vakarā atkal zvanīju priekšniecībai, jo mani nomētās ar olām. Nolēmām, ka jāmeklē mūziķi,” stāsta I. Dreimane.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piektdien Dunalkas kultūras nama vadītāja jau varēja ziņot, ka balle tomēr būs. 29. oktobrī Dunalkas kultūras namā spēlēs “Čirkainie”. Galdiņu rezervācija un biļešu priekšapmaksa līdz 24. oktobrim paliek spēkā. Ieeja – septiņi eiro. Plānotas jautras, interesantas aktivitātes.

I. Dreimane priecājas, ka paziņojums par balles atcelšanu ir pamodinājis Dunalkas publiku. Sākusies aktīva pieteikšanās ballei. Viņa “Čirkainos” jau sen gribējusi uzaicināt. Tagad viss sakritis tik veiksmīgi, jo 29. oktobris apvienībai bijusi vienīgā brīvdiena.

Šajā nedēļas nogalē Rudens balles būs Virgā un Kalētos, bet tur visas biļetes izpirka ļoti ātri un pieteikšanās ballei ir slēgta.

Ilustratīvs attēls. Foto – Pixabay

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.