“Tukums 2000″/”Telms” futbolisti sagādā “Grobiņas SC/LFS” sesto zaudējumu pēc kārtas

“Tukums 2000″/”Telms” sestdien “Tonybet” Latvijas futbola virslīgas 31.kārtas spēlē izcīnīja uzvaru.

Tukuma futbolisti viesos ar 2:1 (2:1) pārspēja “Grobiņas SC/LFS” sagādājot pretiniekiem sesto neveiksmi pēc kārtas, vēsta LETA.

Mājinieki panāca 1:0 jau spēles trešajā minūtē, kad viesu vārtos bumbu raidīja Zakarja Sdaigui.

Puslaika turpinājumā tukumnieki pārņēma vadību, nepilnu desmit minūšu laikā gūstot divus vārtus. Vispirms 20.minūtē neizšķirtu panāca Arturs Krancmanis, bet 30.minūtē Tukuma komandu vadībā izvirzīja Valerijs Lizunovs.

Jau ziņots, ka piektdien kārtas pirmajā mačā “Daugavpils” mājās spēlēja neizšķirti 1:1 ar “Metta” komandu, bet sestdien “Auda” izbraukumā ar 3:2 pārspēja “Valmieru”.

Svētdien “Riga” tiksies ar “Liepāju”, bet pirmdien “Jelgava” – ar RFS.

RFS 29 mačos ir sakrājusi 75 punktus, “Riga” komandai ir 69 punkti 30 cīņās, bet “Valmierai” ir 54 punkti 31 mačā. Tālāk ar 44 punktiem 29 mačos ir “Auda” un ar 40 punktiem 31 duelī – “Daugavpils”. “Tukums 2000″/”Telms” ir 31 punkts 30 spēlēs, bet “Metta” 30 punktus sakrājusi 31 cīņā, “Grobiņai”/LFS ir 29 punkti, kamēr 30 spēlēs attiecīgi 28 un 21 punktu iekrājusi “Liepāja” un “Jelgava”.

Virslīgas čempionāts ar desmit komandu līdzdalību notiek četros apļos, katrai komandai aizvadot 36 spēles. 180 spēles paredzēts aizvadīt līdz 9.novembrim.

Pagājušajā sezonā otro reizi par čempioni kļuva RFS, kas nodrošināja uzvaru tikai pēdējā kārtā, izcīnot uzvaru pār “Metta” komandu ar 1:0.