Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Uzticami piemājas ēku un garāžas vārti

Īpašuma drošība ir viens no faktoriem, par kuru parūpējoties, mēs varam sev nodrošināt sirdsmieru un garantiju, ka mums piederošā kustamā un nekustamā manta ir pasargāta. Viens no risinājumiem, kas sniedz iespēju nodrošināt īpašuma drošību ir uzticami un kvalitatīvi vārti. Tā kā garāža un citas piemājas ēkas, kurās nereti tiek uzglabātas vērtīgas mantas, kam mājoklī vieta neatrodas, ir viens no iecienītākajiem garnadžu mērķiem, šajā rakstā uzzināsiet vairāk par risinājumiem, kas palīdzēs parūpēties par garāžas un piemājas ēku drošību.

Uzticami un droši vārti ir pieejami pašmāju uzņēmuma “RIPO International” produktu klāstā. Ražotājs ar vārtu izgatavošanu nodarbojas jau 30 gadus, tādēļ saviem klientiem spēj garantēt augstākās kvalitātes produktus, jo daudzu gadu pieredze “RIPO International” sniegusi iespēju savus vārtus pilnveidot un attīstīt.

Garāžas vārti – ērtai ikdienai un augstai drošībai
“RIPO International” produktu klāstā ir atrodami paceļamie, veramie, kā arī ruļļu vārti, tādēļ ikvienam ir iespēja izvēlēties savām vajadzībām un garāžas specifikai atbilstošāko risinājumu.

  • Paceļamie vārti

Paceļamie vārti ir mūsdienīgs drošības risinājums, kas sniedz vairākas ikdienas ērtības. Atveroties pie paceļas pie garāžas griestiem, tādēļ vārtu priekšā nav nepieciešams nodrošināt brīvu vēršanās zonu. Automašīnu var novietot teju pie pašiem vārtiem, kas ir būtisks ieguvums, ja piemājas teritorija ir neliela. Savukārt, ziemā paceļamie vārti ir noderīgi, jo nav nepieciešams tīrīt sniegu, lai iekļūtu garāžā.

  • Veramie vārti

Veramie vārti ir klasisks un uzticams risinājums. Vārti veras manuāli, līdz ar to nav nepieciešama elektroenerģija, lai tos atvērtu, kas, savukārt, sniedz iespēju ietaupīt finanšu līdzekļus. Veramie vārti lieliski iederas ikviena īpašuma arhitektūrā, jo ir vienkārši un uzticami.

  • Ruļļu vārti

Ruļļu vārti, savukārt, ir paredzēti garāžām, kurās klasiskie garāžas vārti nav piemērots risinājums. Pat tad, ja telpā ir, piemēram, zemi griesti, jums ir iespēja izbaudīt paceļamo vārtu priekšrocības. Ruļļu vārti līdzīgi kā paceļamie vārti, atveroties novietojas pie garāžas griestiem. Parasti ruļļu vārtus uzstāda izvietojot vērtnes ietīšanas mehānismu ārpus ēkas, taču, ja nepieciešams vārtus iespējams iebūvēt arī telpas iekšpusē.

Paceļamie sekciju vārti – risinājums, kas pieejams dažādās komplektācijās
Paceļamie sekciju vārti ir lielisks risinājums, lai nodrošinātu garāžas un citu piemājas ēku drošību. Kā jau par to liecina pats nosaukums – paceļamajiem vārtiem nav nepieciešama brīva vēršanās zona vārtu priekšā, tādēļ arī šis risinājums ir teicama izvēle mazākām piemājas teritorijām. Sekciju vārtus pēc izvēles ir iespējams papildināt gan ar logiem, gan durvīm. Tas nodrošina ērtu piekļuvi garāžai vai piemājas ēkām, jo nav nepieciešams atvērt lielos vārtus, lai iekļūtu telpās, jo gluži vienkārši iespējams izmantot durvis. Savukārt, logi sniedz iespēju telpās nodrošināt papildu gaismas avotu, kas lieti noder laikā, kad augsto elektrības cenu dēļ resursu taupīšana kļuvusi arvien aktuālāka.

Visi vārtu veidi ir pieejami dažādās dizaina variācijās, tādēļ pie “RIPO International” ikviens var atrast savai gaumei un īpašuma kopējai arhitektūrai piemērotāko risinājumu. Uzzināt vairāk par ražotāja produktu klāstā pieejamajiem vārtiem varat mājaslapā ripointernational.lv.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.