Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Vaiņodē Valsts policija ar dienesta suni Marko pa karstām pēdām aiztur zagļus

Aizvadītās nedēļas nogalē Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Vaiņodē, no kādā īpašuma nozagti divi mopēdi un velosipēdi. Valsts policijas dienesta suns Marko notikuma vietā uzņēma pēdas un aizveda likumsargus līdz zagtajām mantām, un jauniešiem, kuri veikuši zādzību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sestdien, 6.maijā Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Vaiņodē, Raiņa ielā, uzlaužot šķūņus, nozagti divi mopēdi un velosipēdi. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Dienvidkurzemes iecirkņa Reaģēšanas nodaļas amatpersonas ar Valsts policijas Kinologu nodaļas Kurzemes grupas amatpersonu un dienesta suni ieradās notikuma vietā, kur Valsts policijas dienesta suns Marko uzņēma pēdas, aizvedot likumsargus līdz velosipēdam, kas atradās pie kādas daudzdzīvokļu mājas. Otrs nozagtais velosipēds atrasts nedaudz tālāk pie kādas privātmājas un pēc aptuveni diviem kilometriem Marko aizveda policistus kāda īpašuma sētā, kur atradās nozagtie mopēdi un vainīgās personas.

Abi jaunieši, kuri atradās alkohola reibumā, tika aizturēti un pret viņiem uzsākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā. Saskaņā ar Krimināllikumu, par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Abi jaunieši iepriekš nav nonākuši policijas redzeslokā par līdzīgiem likumpārkāpumiem un savu vainu izdarītajā atzīst. Visas nozagtās mantas atgūtas un atdodas īpašniekam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Foto – Valsts policija

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.