Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Vaiņodes handbola jaunieši dodas palīgā Tārgales komandai uz turnīru Zviedrijā

Foto no HK “Vaiņode” arhīva

No 17. līdz 19.jūnijam norisinājās lielākais handbola notikums Zviedrijā – “Eken Cup”, kas ik gadu tiek organizēts “Gubbängsfältet” parka zaļajā zonā, kas atrodas uz dienvidiem no Stokholmas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latviju šogad pārstāv divas komandas – Tārgales un Skrīveru komandas. Tārgales komandai palīgā devās arī seši HK Vaiņodes/Dienvidkurzemes sporta skolas zēni. Viņi spēlēja gan minihandbolu vecuma grupā, gan handbolu 7 pret 7, ziņo handbola klubs “Vaiņode”.

Minihandbolā U9 vecuma grupā kopumā bija 26 komandas, kas tika sadalītas 7 grupās, bet handbolā U10 vecuma grupā bija 28 komandas, kas arī bija sadalītas 7 grupās. Katrai komandai savā vecuma grupā dienā bija jāizspēlē vidēji 2-3 spēles.

Minihandbolā rezultātus nepublicē. Vaiņodes puiši saņēma gan uzvaras, gan zaudējumus, kurus piedzīvoja sīvās cīņās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ralfs Seļukovs, Deniss Bražis, Jēkabs Jaunzemis, Valters Pūlītis un Gustavs Bluka pamatā spēlēja minihandbolu, bet starp savām spēlēm, ja bija nepieciešams gāja arī palīgā handbolā 7 pret 7 un spēlēja pie viņiem. Marsels Vičulis bija U10 handbola komandas pamata vārtsargs.

Vaiņodes jaunieši spēles vērtē ļoti pozitīvi. Dažiem, tas bija pirmais ārzemju brauciens. Ļoti laba pieredze bērniem bija gan kā spēlētājiem uz laukuma, gan tas ka pirmā pieredze braucienam uz ārzemēm, kur tika piedzīvotas arī dažādas pirmās pieredzes, kā brauciens ar metro. Kā arī daudz kas apskatīts no Zviedrijas.

Paldies Tārgales komandas trenerim Pēterim Tervitam par doto iespēju doties Vaiņodes jauniešiem uz spēlēm un gūt jaunu pieredzi. Kā arī paldies Agijai Bražei, kura palīdzēja trenerim ar jauniešu pieskatīšanu, kā arī jauniešu nogādāšanu līdz prāmim gan Latvijā, gan Zviedrijā, un arī atpakaļ mājās.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.