Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Valdis Aivars Liepājā ar koncertu svinēs savu 70. jubileju

Sestdien, 11. jūnijā, pulksten 13 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē ar jubilejas koncertu “Vajag vēlēties!” savu 70. dzimšanas dienu svinēs komponists Valdis Aivars. Šogad aprit arī 55 gadi kopš Valdis Aivars uzsācis muzikālās gaitas Liepājā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncertprogramma tapusi radoši piepildot mājsēdes laiku: “Visas dziesmas ir paša sacerētas – gan melodijas, gan vārdi. Savā pusapaļajā jubilejā pirms 5 gadiem apsolīju jaunu programmu un tagad aicinu novērtēt, kas ir sanācis,” saka jubilārs un piebilst, “ja mēs ļoti, ļoti kaut ko vēlamies, tas arī bieži piepildās – vajag tikai vēlēties!”

Jauno koncertprogrammu izpildīs Valda Aivara vadītais Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra vīru vokālais ansamblis “Dziedonis”. Ansambļa skanējumu kuplinās Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris ”Lauma” (diriģente Mirdza Paipare) un atraktīvā Rucavas lauku kapela “Paurupīte”. Ieeja jubilejas koncertā ir bez maksas.

Valdis Aivars ir vairāk nekā 300 dziesmu autors un komponējis mūziku ap 40 teātra izrādēm. Par ilggadēju darbu Liepājas teātrī ar dziedošo aktieru ansambli, veidojot patriotiskas programmas Atmodas laikā, kā arī par aktīvu vairākkārtēju piedalīšanos Latvijas vīru dižkoncertos, kas veltīti Lāčplēša dienai, 2012. gadā Valdis Aivars saņēma Latvijas valsts aizsardzības fonda “Lāčplēsis” apbalvojumu – Goda zīmi bronzā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.