Otrdiena, 10. februāris
Simona, Apolonija
weather-icon
+-14° C, vējš 0.45 m/s, R-DR vēja virziens
ReKurZeme.lv bloku ikona

Aicina doties izzinošā pastaigā pa Grobiņu

Grobiņa dzimšanas dienas svinību laikā sestdien, 22. februārī, pulksten 13 ikviens interesents aicināts piedalīties izzinošā pastaigā pa pilsētu kopā ar gidi Kristīni Pastori.

Pastaigas laikā dalībniekiem būs iespēja iepazīt Grobiņas vēsturi, arhitektūru un nozīmīgākās vietas, kā arī uzzināt interesantus faktus un stāstus par pilsētas attīstību. Pasākums būs piemērots gan vietējiem iedzīvotājiem, gan pilsētas viesiem, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada tūrisma centra Vecākā eksperte mārketinga jautājumos Dace Gailīte.

Pastaigas sākums paredzēts Dzērves laukumā, pie Grobiņas tūrisma punkta. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Šī aktivitāte ir daļa no Grobiņas dzimšanas dienas pasākumu programmas, kuras mērķis ir veicināt iedzīvotāju un viesu interesi par pilsētas kultūrvēsturisko mantojumu un stiprināt piederības sajūtu savai vietai.

Publicitātes foto

ReKurZeme.lv bloku ikona Komentāri

ReKurZeme.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.