Aprīļa beigās notiks likvidējamā Aizputes uzņēmuma "Kurzemes atslēga 1" akcionāru sapulce

Likvidējamā metālapstrādes uzņēmuma AS "Kurzemes atslēga 1" akcionāru kārtējā sapulce notiks 30.aprīlī, liecina uzņēmuma paziņojums biržai "Nasdaq Riga".

Sapulces darba kārtībā ir iekļauti trīs jautājumi - par likvidatora un zvērināta revidenta ziņojumiem un 2020.gada pārskata apstiprināšanu, par zvērināta revidenta vēlēšanām likvidācijas pārskata auditam, kā arī par zvērināta revidenta atalgojuma noteikšanu, vēsta LETA.

Vienlaikus akcionāriem, kuri pārstāv vismaz divdesmito daļu no kompānijas pamatkapitāla, ir tiesības septiņu dienu laikā no sludinājuma publicēšanas dienas, kas ir 30.marts, pieprasīt valdei papildu jautājumu iekļaušanu sapulces darba kārtībā.

Jau vēstīts, ka pagājušā gada 30.decembrī tika sākts "Kurzemes atslēga 1" likvidācijas process.

Par likvidatoru iecelts kompānijas līdzšinējais valdes priekšsēdētājs un arī "Kurzemes atslēga 1" patiesais labuma guvējs Pēteris Frīdenbergs.

Ziņots arī, ka "Kurzemes atslēga 1" akcionāru ārkārtas sapulcē 2020.gada 18.decembrī nolēma izbeigt uzņēmuma darbību. Uzņēmuma kreditoru prasījumu pieteikšanās termiņš ir 2021.gada 30.aprīlis.

Uzņēmums ražoja atslēgu un būvapkalumu izstrādājumus, mēbeļu furnitūru, metāla kalumus, būvkonstrukcijas, tehnoloģisko aprīkojumu, kā arī sniedza cinkošanas pakalpojumus. 2020.gada deviņos mēnešos "Kurzemes atslēga 1"strādāja ar 1,168 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,5% mazāk nekā 2019.gada deviņos mēnešos, bet kompānijas zaudējumi pieauga par 50,4% un sasniedza 206 969 eiro.

Uzņēmuma lielākie akcionāri ir AS "Kurzemes atslēga" (48,36%), Vācijas pilsonis Olivers Vīderholds (17,12%), SIA "Aizputes atslēgas" (15,04%). Pārējiem akcionāriem pieder atlikušie 19,48% akciju. "Kurzemes atslēga 1" akcijas kotē biržas "Nasdaq Riga" otrajā sarakstā.
 

Pievieno komentāru

Aizputes novadā